Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Elvágtam a körmömet, építhetek...

Elvágtam a körmömet, építhetek rá műkörmöt?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben nem volt időm műkörmöt építeni magamnak, ezért csak lakkoztam. Tegnap sikerült elvágnom az egyiket, nem vérzik, egyben van, csak érzékeny. A karácsonyi időszakra szeretnék műkörmöt, meg merjem csinálni? (Jövő héten csinálnám, körmös vagyok.)
2017. dec. 12. 12:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer oda csuktam az ujjam az autó ajtóhoz és leesett az egész körmöm. Annyira érzékeny volt, hogy muszáj volt építenem rá (körmös vagyok), mert mindenbe bele akadt, ha valami hozzá ért fájt.

Ha gondosan, nagyon alaposan és megfelelően fertőtlenítve van minden eszközöd és a körmöd is, akkor szerintem nem lesz baj. De ez tényleg nagyon fontos!

2017. dec. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Porcelánnal minden további nélkül. Zselével óvatosan, mert égetni fog
2017. dec. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2017. dec. 12. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!