Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Elvágtam egy sálat, vissza...

Westside13 kérdése:

Elvágtam egy sálat, vissza tudom cserélni?

Figyelt kérdés

A problémám az, hogy vettem tegnap du. egy sálat a New Yorkerben, és mivel hosszú volt a címke benne, kivágtam. Csak, hogy a sál anyaga (ilyen kötött sál), rajta volt a címkén- életemben nem láttam még ilyen bénán felrakott címkét- és sajnos belevágtam a sálba. Az anyaga miatt most van két lyuk rajta.


Ha azt mondom, hogy ezt így vettem, visszaveszik? Vagy egyáltalán vissza tudom vinni? Ki szeretném cserélni.

A blokk megvan.



#bolt #garancia #blokk #New Yorker #ruha visszavétele
2015. okt. 11. 08:20
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Minden további nélkül kicserélik, adnak másikat. CSAK FIZESD KI.
2015. okt. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%
Ez már kicsit pofátlanság. Te tetted tönkre. Sokszor még azokat se cserélik vissza, amik maguktól mennek tönkre. Ha kicsapod a balhét nekik, akkor talán van rá esélyed.
2015. okt. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igazatok van, csak tényleg elég bénán volt felrakva. A címkén rajta volt a sál, de még az sem egyenes vonalban. Em gondoltam volna, hogy ott bele tudok vágni.
2015. okt. 11. 11:34
 4/5 anonim ***** válasza:
86%
Ha kivágod a belevarrt cimkét akkor már alapból semmi garancia, cserelehetőség semmi nincs rá. Amúgy te voltál béna, ki hiszi el hogy a lyukas sálat vetted meg?
2015. okt. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
64%
Nem tudod megmenteni? Varrni, foltozni, kisebbíteni, megtoldani, valami? Nagyon feltűnő? Ha körbetekered a nyakadon, intézd úgy, hogy a lyukak takarásban legyenek, a többi szerintem nem lényeges annyira. Azért figyelj oda rá, hogy tovább ne menjen szét. És máskor inkább hagyd meg azt a hülye címkét. :)
2015. okt. 13. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!