Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lehetek " fotómodell "?

Lehetek " fotómodell "?

Figyelt kérdés

Bocsi ha rossz kategoriaba irtam.... (ės a helyesirasert csak telefonon vagyok)

Itt gyk hallottam ezt ,hogy fotómodell ės nem tudom, hogy van-e deha van akkor nagyon szeretnék az lenni mivel kifutó modell a magasságom miatt (153 cm am L/12)Ės mikor elmegyek egy kirakat előtt azt látom, hogy néha olyan semmijen arcuak vannak ....ės hogy akkor en miért ne lehetnek? ??


2017. dec. 12. 15:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nyugodj meg. Ha az agyad vagy a szorgalmad alkalmatlanná tesz minden másra, akkor még mindig itt van ez a lehetőség. "ZS" kategóriás biztos lehetsz. Számíts arra, hogy nehéz lesz megbízást találni, mert manapság rengeteg semmilyen lány és fiú akar munka nélkül pénzt keresni. De ha megfelelő helyekre fekszel, akkor javulnak az esélyeid. Csak az önbecsülést mint olyat, felejtsd el örökre, és ne csodálkozz, ha az emberek normálisabb része le fog nézni.
2017. dec. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Oké...amúgy ėn nem mondtam, hogy semmijen arcom van de ok!Csak egy kérdés volt nem kell azért letamadni
2017. dec. 12. 19:15
 3/5 anonim ***** válasza:

Inkább tanuljál, mint ezzel foglalkozzál, például feküdj rá egy kicsit a nyelvtanra. Ez a ,,teló miatt írok így" duma már elég unalmas.

Mostanában minden második tizenéves lány modell akar lenni, neked sincs több esélyed, mint a többieknek.

2017. dec. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Persze lehetsz foto modell de nem fogsz vele tul sokat keresni... Inkabb keress valami életcelt vagy talald meg az almod hogy mit akarsz majd dolgozni es lehet hogy nem ezzel akarsz meg foglalkozni de elonyodre valhat... Itt vagyok elo peldakent.. Mert meg csak 14 vagyok de mar tudom mit akarok es mindent meg fogok tenni hogy el is erjem.. Amugy élelmiszer ipari mernok leszek🙄 szoval keress valami celt es erd el.. Manapsag sok a modell es nehez kitunni a "tomegbol"

14L

2017. dec. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nincs olyan h fotomodell!
2017. dec. 31. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!