Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tudnátok jó/minőségi órákat...

Tudnátok jó/minőségi órákat mondani?

Figyelt kérdés

Annyi feltétellel,hogy aranyszínű legyen ,illetve ne legyen noname.

Maximum 50 ezer forint értékben.



2017. dec. 15. 23:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
16%

Figyelj, a nem noname alatt gondolom azt érted, hogy divatóra legyen.

Azt ajánlom, hogy menj fel a Michael Kors oldalára, nagyon jó akciók vannak, én most rendeltem egy cipőt 20-ért... :) Órát is kifoghatsz szerintem, +-50k-ért.

Daniel Wellington meg egész jó árban van, ha jól tudom 30-40 körül már simán kapsz, és minőségi órának számít ennyiért.

Ha nem divatóra kell, csak simán minőségi: casio

2017. dec. 16. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Casio, ha többet szánsz rá akkor Longines vagy Certina.
2018. febr. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Divatórát nem ajánlok. A Casio az órák Suzukija - elnyűhetetlen, megbízható, presztízsmentes. A Longines és a Certina svájci márkák, ilyenből nem találsz újonnan 100 ezer alatt.


Seikót, Citizent, Orientet néztél már?


Találtam is neked egy szépet:

[link]


Előrebocsátom, hogy az 50 ezres felső összeghatár eléggé leszűkíti a választékot, ha mondjuk felvinnéd 80-ra, akkor nagyságrenddel több órából tudnál válogatni. Esetleg kinézel egy 80-100 ezrest, és rákeresel használtan vagy akciósan. Egy veszélye van ennek: ha szerelmes leszel valamibe - azt kerüld el, mert mint a nők, úgy az órák esetén is csak szívfájdalom a vége... :))

2018. márc. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


És esetleg olyanokat tudnátok mondani,ami divat óra is egyben,minőségi és max 60k?

2018. márc. 4. 18:07
 5/14 anonim ***** válasza:
Szerintem egy Casio a legjobb vétel ebben az értékben.
2018. márc. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Viszont a Casio órák nem tetszenek :/ .
2018. márc. 4. 18:14
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha mindenképpen divatra akarsz rámenni, nézd meg a Fossil órákat. Nem rosszak, azok se, ezért az összegért lehet kapni normális, mindennap hordható órákat.
2018. márc. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

De miért akarsz divatórát???? Azt írod, hogy ne legyen noname. De órában a Lacoste, a Tommy Hilfiger, az Adidas, a Ferrari, a Daniel Wellington meg a többi divatmárka az igenis noname! Órában a "név" az mondjuk az IWC, a Patek Philippe vagy az Omega. De még ha nem is ezekben gondolkodsz, akkor is jobb egy igazi, minőségi óra 30-ért (még ha mondjuk nem is sváci hanem japán), mint egy gagyi divatóra 50-ért, amiben egyébként egy kb. 500 forintot érő kínai kvarc szerkezet van.


Olyan meg, hogy "minőségi divatóra", nem létezik. Azért hívják divatórának, mert nem minőségi. A "minőségi" óra az kb. a linkelt Citizennél kezdődik, árban is és minőségben is, a felső határ pedig a csillagos ég. Miheztartás végett, egy "középkategóriás" darab: [link]

2018. márc. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ami minőségi és divat óra is az a Rolex.Csak sajnos ez túl drága nekem :/
2018. márc. 6. 15:34
 10/14 anonim ***** válasza:
64%

Sajnos fogalmi dugóban szenvedsz, a Rolex nem divatóra, hanem luxusóra. Egy a sok közül, mert pl, a már említett IWC, Vacheron Constantin, Patek Philippe, Omega, TAG Heuer stb. szintén ezt a csapatot erősíti.


A divatóra az pl. a már említett DW, vagy a különböző ruhamárkák órái. Ezek órás ember számára nem az óra, hanem a bizsu, illetve gyerekjáték kategóriába tartoznak.


A minőségi óra az pedig olyan gyártótól származó óra, amely órák gyártására szakosodott, és több évtizedes, esetleg több évszázados tapasztalata van az óragyártás terén. Az, hogy számodra a Rolex az egyetlen "divatosnak" tartott óramárka, csak azt bizonyítja, hogy alapvető ismerethiányban szenvedsz az órákat illetően. Nézegesd az időt a telefonodon, az óraviselést pedig hagyd meg azoknak, akik képesek és hajlandók időt és energiát fektetni az órák világával való ismerkedésre túl azon is, hogy rolekszbazmëg.

2018. márc. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!