Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tudtok nekem olyan boltokat...

Tudtok nekem olyan boltokat mondani ahol minőségi férfi pólókat tudok venni nem aranyáron?

Figyelt kérdés
Sokat próbálkoztam a "márkás" pólókkal is (vögele, heavy tools, stb.) de a festék kioldódott és egy zöld pólót hordva a nap végére olyan lettem mint Hulk, de aminek nem oldódott a festéke az is kifakult később. Persze próbálkoztam kínai olcsó pólókkal is, azok is rosszak voltak. Egyedül csak a gin tonic ruhák váltak be tutira, csak annak egy boltja volt Magyarországon, de idén már az is megszűnt.
2017. szept. 10. 08:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A Hervisben kérdezz rá, hogy van-e Jack&Jones pólójuk. A párom ott vett néhány napja. Magyarországon nincs elterjedve, inkább Dániában, Angliában, Finnországban és a Svédeknél. Kellemes pamut, nem nyúlik a nyaka, és divatos, fiatalos a mintája és a szabása. A párom erre esküszik, és én is imádom rajta. 2990-3990 Ft között vesztegetik. De állítólag jövőhéttől 20% kedvezményt adnak rá. Kérdezz rá.
2017. szept. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
+ 1 a Jack&Jones-ra. Ar/minosegben elegge verhetetlenek.
2017. szept. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
+a farmerjai is tök jók
2017. szept. 11. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!