Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hány évesen lehet borostát...

Polczerboldi kérdése:

Hány évesen lehet borostát növeszteni?

Figyelt kérdés
Nem rég lettem 17, de csak a bajszom nő (az se nagyon) de az arcomon semmi.
2017. dec. 17. 19:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem kortól függ.
2017. dec. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%

Majd ha 18 leszel kisfiam, akkor megengedem.

31/f

2017. dec. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Heart of Darkness ***** válasza:

Ez változó. Én olyan 22 évesen kezdtem rendesen szőrösödni. Jelenleg így nézek ki kb.


[link]


24F.

2017. dec. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 AchromaticSmarties válasza:
61%
Genetikafüggő. Van, akinek 15 évesen 30 éveseket megszégyenítő szakálla van, van, akinek meg öregkorára is hiányos az arcszőrzete.
2017. dec. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Inkább genetika mint kor függő.

Van akinek 40 évesen sincs olyan erős arcszőrzere hogy abból borostás, szakállat lehessen növeszteni.

Van akinek 16 évesen is brutál erős borostája van.

2017. dec. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

"Jelenleg így nézek ki kb. "


Pont így? Ha vörös vagy, nem menekülnek előled a nők?


(vörös voltam kb. 20 éves koromig és sikítva menekültek előlem)

2017. dec. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Heart of Darkness ***** válasza:
61%
Nem vagyok vörös, csak fazonilag nézek pont úgy ki.
2017. dec. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nézd meg, hogy a férfi felmenőidnek kb. milyen arcszőrzete van, mert nagyjából neked is olyan lesz.


Ha most kevés, akkor meg borotváld rendszeresen! Egyrészt igényesebben nézel ki, másrészt erősödik a látható és a még nem látható szőrzet is.

2017. dec. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
57%

"Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!

Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt."


Ezt nem te döntöd el, hanem a genetikad (es a hormonok). Kis mertekben ugyan valtoztathatsz rajta, de csodat ne varj. Az izomtömeget növelö sportok serkentik leginkabb a tesztoszteron termeleset testedben. (Sulyzozas nagyobb ellenallassal, kevesebb ismetlessel... reszletesen mas kategoriaban.) Önmagaban a bajusz velemenyem szerint elönytelen, de lassan 2x annyi idös vagyok, mint te, ezert nem allithatom biztosan, hogy eppen mi az aktualis trend a korosztalyodban.


Olyan közhelyek, mint a: "borotvalkozastol sürübben es erösebben nö majd." tudomanyosan bebizonyitott sületlenseg. Mivel borotvalkozasnal a szörszallakat ferden nyesed le, igy a szörszall eleve vastagabb resze meg vastagabbnak latszik az ovalis vagasi felület miatt. De a szörszallgyökerek nem gyarapodnak attol, hogy egy pengevel karistolod a börfelületet.

2017. dec. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!