Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szerintetek, hogy tudok...

Pzst kérdése:

Szerintetek, hogy tudok borostát növeszteni?

Figyelt kérdés
Szeretném, ha lenne arc szőrzetem, már 21éves vagyok!Szerintetek ha szedek valamilyen férfi hormonokat akkor kinőhet?Várni nem szeretnék!Még arra is gondoltam, ha hajnövesztő szerrel kenem be az arcom:D jó ez nem komoly attol félek akkor ugy nézek ki mint a farkasember!

2014. júl. 8. 17:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Mikor fodrászhoz mész ,kérd meg hogy seperjék fel a levágott hajadat.Oszt ezt haza viszed, és pálmatexel az arcodhoz ragasztod.



vazzeg.. há örülj hogy nem kell borotválkoznod ne akarjá mindenáron felnőtt lenni már! Lesz még idő mikor vissza sírod a pihe puha borosta nélküli.. sima bőrűségedet.


FFi Hormont szedni??? bediliztél?

2014. júl. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne akarjon felnőtt lenni már? Hát 21 éves :D
2014. júl. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

._. 16 éves vagyok és úgy nézek ki mint csubaszka.


Ha annyira zavar elmehetsz orvoshoz aki felír ilyen gyógyszert, de nemtom...ha férfiból vagy akkor ki fog az nőni :D

Van ismerősöm aki 25 éves és csak most kezd nőni neki :D


Nem köll parázni :D akkor csak rosszabb lesz.

2014. júl. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Húzgáld át borotvával a bőröd. Finoman, nem kell lenyúzni a képed! Erősödni fog tőle
2014. júl. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!