Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kerültél már kínos helyzetbe...

Kerültél már kínos helyzetbe magassarkú cipő miatt?

Figyelt kérdés
ciki, cipő, magassarkú, tűsarkú, csizma, lány, fiú, nő
2017. dec. 19. 17:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Haat, nem tudom mennyire jatszott kozre az, hogy magassarku, de en majdnem eltaknyoltam vele.

Baratnommel mentunk suliba, aznap hajnalban esett az eso es reggelre megfagyott a viz az uton... Hat, ne is mondjam milyen kinszenvedes volt, es egy nagy tomeg mogott vegul el is estem, baratnom es a kapu miatt megmaradtam XD

2017. dec. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Majdnem el is estem*
2017. dec. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Metionin ***** válasza:
100%
Én a hiánya miatt. Ugyanis egyik vizsgámon azért buktattak meg mert volt pofám balerinában bemenni szóbelire. Nem is volt bent magassarkúm a koliban és hozzám hasonlóan 3 másik lányt is kivágtak a vizsgáról a balerina miatt, így a következő vizsgára kölcsöncipővel toltuk, ezt úgy képzeld el hogy volt egy magassarkú és mind a 4-en abban mentünk be szóbelizni.
2017. dec. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
48%

2 alkalommal.


Egyszer baratnöm, zuhogo esöben belelepett egy racsba, amibe beleakadt a magassarkuja. Annyira, hogy majdnem orra esett es kicsuszott a laba a cipöböl. En, mint hös, termeszetesen elkaptam es a cipöjet is oda akartam adni neki. Az viszont annyira beleakadt a racsba, hogy szinte kitepni kellett es teljesen tönkre is ment a probalkozas soran. Keves vigaszt jelentett kedvesem szamara, hogy vegül büszken atnyujtottam neki labbelije maradvanyait... Igy vihettem a kezemben vagy 200 meterig. Szerencsere nagyon vekony a baratnöm, de az esö ellenere ereztem, hogy izzadok, mint egy lo es miutan vegül megerkeztünk, kapkodtam levegöert, amit megjatszottnak tartott es sulyat illetö kritikanak. Sportosnak tartom magam, de azott, csuszos, 50 kg-s lanyt cipelni akkora tavon kimeritö volt.

2017. dec. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
34%
A masik alkalom csak nevetseges volt, de szamitottam ra. Akkor en vettem fel magassarkut. Futopadon! Nem fogadast veszitettem, biomechanikai tanulmanyi celbol tettük. Raadasul fecske alsonadragban, hogy jol latszodjon a csipö csontozata is. A diaktarsaim, nagy reszben lanyok, vihogasa nem is zavart annyira, de sajat latvanyom az oriasi tükörben kiabrandito volt.
2017. dec. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Suliban adtunk elő egy táncot, és a kemény 3-4 cm-es magassarkúban úgy megbicsaklott a bokám, hogy hajszálon múlt, hogy nem vesztettem el teljesen az egyensúlyom és nem esem el 500 ember előtt.

Hiába, nem vagyok hozzászokva a minimális sarokkal rendelkező cipőkhöz se. :D

2017. dec. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer a buszon magassarkúban ráléptem egy szerencsétlen pasi lábára. Nem voltam túl vékony akkor sem...
2017. dec. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

Rácsba nekem is szorult már bele, alig lehetett kiszedni.

Egyszer meg letörött a sarka és sántikáltam hazafelé :)

Na ez nagyobb ciki volt.

2017. dec. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

1.Tobbszor leestem a lepcso

2.Egyszer majdnem raestem egy foura😂

2017. dec. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Regebben csak kinai cipokre telt, es szinte mindegyik magassarkumnal elofordult, hogy kiesett a sarka aljan levo jaroresz. Es ugyebar ilyenkor kongo, ureges hang hallatszik minden egyes lepesnel. Es ez velem mindig a legalkalmatlanabb helyeken fordult elo.
2017. dec. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!