Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon elrontja a megjelenésem...

Nagyon elrontja a megjelenésemet a lenti szépséghiba?

Figyelt kérdés
Genetika miatt, sajnos duzzadt, és sötét karikás a szemem alatt. Nem tudok mit kezdeni vele, ezt örököltem. Az alakommal teljesen elégedett vagyok, az arcomat magát szépnek gondolom, jó a kosugárzásom, de nem tudom magamat szépnek látni így.. Sminket próbáltam, de attól idő után csak rosszabb lesz (14 éves lány)
2017. dec. 24. 20:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Látatlanba ezt nehéz megmondani.
2017. dec. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tényleg nehéz ennyiből megmondnai, de szerintem nem. :)
2017. dec. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Biztos vagy benne, hogy genetika miatt ilyen? Alszol 8-9 órát, iszol 2 liter vizet és nem ülsz egész nap a mobilod, egyéb monitor, esetleg könyv előtt? Mert ezek közül egy is elég lehet ahhoz, hogy ilyen legyen a szemed.
2017. dec. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3. Válaszoló,igen, biztos vagyok benne. Apai ágon mindenkinek ugyan ilyen a szeme :D
2017. dec. 25. 01:40
 5/7 anonim ***** válasza:
Hagyd a francba, nem csak egy alkatrész határozza meg a megjelenést.
2017. dec. 25. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Világos korrektor. Valamennyit javithatsz de ettől még lehetsz nagyon jó csaj.
2017. dec. 25. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az én szemem is mindig karikás, duzzadtnak szerencsére csak akkor duzzadt, ha kevesebbet alszok, de még így is átérzem a problémádat. Kisgyerekkori képeimen is mindig elhűlök, gyönyörű kis 3 évesként is lila karikák voltak a szemem alatt :D

Használj szemkörnyékápolót, figyelj oda, hogy ne olyat, ami ránctalanít is, mert arra a te korodban semmi szükség. Én bizony sminkelek is, nem lesz rosszabb, mitől lenne?

De egyébként természetesen nem ez az egy dolog fogja hazavágni a kinézetedet, ettől még lehetsz nagyon szép és csinos fiatal lány.

2017. dec. 25. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!