Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy szőrtelenítsem a lábamat?

Hogy szőrtelenítsem a lábamat?

Figyelt kérdés
Arra lenék kiváncsi hogy hogy küzdjek meg a szőrrel ugyanis nagyon szőrös típus vagyok és a lány létemre az egész lábam tiszta szőr. Szerencsére tél van így nem látszódik de van fium. Milyen érvek szólnak a borotva és a gyanta mellett?

2017. dec. 26. 14:21
 1/9 anonim ***** válasza:
84%

Gyanta: bonyolult, ragacsos, drága, fájdalmas és jobb esetben kozmetikusnál kell csináltatni, DE gyengíti a szőrt és sokáig szőrtelen marad.

Beretva: gyors, olcsó, fájdalom mentes DE borostás leszel és ugyan a néphiedelemmel ellentétben nem fog erősödni a szőröd, viszont gyorsabban fog nőni.

Aranyközépút: epillálás. Annyira nem drága, viszont évekig használható (az enyém 6 éve megy, de még mindig jól müködik) kicsit fájdalmas, de megszokható, ez is gyengíti a szőrt és otthon csinálhatod

2017. dec. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Én a borotvát ajánlom, mert a gyantázás eléggé fájdalmas, illetve drága. A borotva olcsó, nem fájdalmas, de elég hamar visszanő a szőr, kb. 2-3 nap. Érdemesebb egyébként beszerezni egy epilátort, ami csak az első alkalomkor fáj, utána már nem annyira, megszokod, és kb. 1 hónapig nem látsz szőrt magadon.
2017. dec. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
2-es, azt kell, hogy mndjam egyen jár az agyunk! :D
2017. dec. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Epillálást ajánlom én is :)
2017. dec. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyon szőrös vagyok, és borotválom. Nincs érvem mellette, én ezt szeretem.
2017. dec. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

én is epilálom a lábam, ezt tudom ajánlani

csak első pár használatnál fájdalmas és lassú a folyamat, utána már alig fogod érezni


gyantát az érzékeny bőröm nem bírta, ettől viszont semmi baja és ehhez csak egyszer kellett megvenni a készüléket, így összességében sokkal olcsóbb volt


a borotva is lehet megoldás, mert gyorsan megvan és teljesen fájdalommentes, csak az meg nem tart túl sokáig

2017. dec. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Minden reggel furdeskor leborotvalom magam. Gyors kényelmes olcsó. 10perc naponta.
2017. dec. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem iszonyúan szőrös a lábam,teljesen végig, lábujjaktól combtőig. Én borotválni szoktam,mert nekem az epilátor és a gyanta után szörnyen néz ki a bőröm. Gondolom a túlzottan vastag, erős szőrszálak miatt,de még vérzik is sok szőrszál helye,ha kitépik, ezért inkább borotválom.
2017. dec. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Borotvalas utan gyorsan visszano. Masnap mar latszik a borosta. Ellenben, mikor frissen leborotvalom, sima lesz a vegeredmeny. De mint mondtuk, nem tartos. A gyanta teljesen kibirhato, ha a fajdalmat nezzuk. Elso nap szornyen piros utana a borom, de masnapra mar sima. Elonye, hogy tartos, nekem 1-1 es fel hetug szokott tartani. Az epilalasnal az elso alkalom nagyon tud fajni, de az utana kovetkezok mar egeszen elviselhetok. A vegeredmeny tartos es sima. Viszont az epilalo gepet lassan kell vegig huzni a boron, mert csak akkor huzza ki rendesen a szorszalakat. En mikor sietek borotvalom, ha van idom akkor mindenkepp gyanta a kozmetikusnal, vagy epilalas itthon.
2017. dec. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!