Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek borotváljam a...

Szerintetek borotváljam a hónaljam? Ha igen akkor miért, ha nem akkor miért nem? 14/F

Figyelt kérdés
Van egy pár oszt.társam aki borotválja és ők azt mondták, hogy szerintük jobb. De volt olyan is aki azt mondta, hogy nem jó.
2010. jún. 3. 15:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen! Nem lesz büdös a hónaljad olyan hamar, és igényesebb is. sztem :)
2010. jún. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Pro és kontra vegyesen

1. Higiénikusabb

2. Valakik tuti megszólnak, hogy meleg vagy

3. Macerás

4. Valamelyik lánynak ez jön be

5. Valamelyik lánynak ez nem jön be

6. Kényelmesebb

7. Egyáltalán kényelmesebb, de nem és kényelmetlenebb

2010. jún. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek 15:15-vel!
2010. jún. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

én pedig az elsővel értek egyet. igényesség nem egyenlő b.ziság, én undorodom pl a hónaljkutyától :/

19L

2010. jún. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

szerintem is borotváld

mondjuk az a rossz benne, hogy utána nagyon fekete meg erős lesz, de még mindig jobb mint hogy hatalmas nagy szőr legyen ott

Énis szoktam borotválni, mondjuk nnem akarom, hogy nagyon erős szőr nőjön rajta később épp ezér mondjuk télen nem használom, mert akkor nem hordok a hidegben rövid újjút és nem látja senki

ha otthon vagyok akár meleg van akárnem akár rövidujjú akár nem akkor sem mindig borotválom mert nem látja senki max a családtagok, de hát azok előtt nem ciki

ugy hogy nem kell ízért mindig használni, de azér használd

2010. jún. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nem gyapjúra akarod fújni/kenni a dezodort, akkor csapd le időnként. Ennek nincs ellentéte :)
2010. jún. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat,
2010. jún. 4. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!