Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Palvin szerintetek is vásárolt...

Palvin szerintetek is vásárolta a követőit?

Figyelt kérdés
Az oldalán feltűnően sok a török, és a törökökre jellemző hogy neten seftelnek belépőkódokkal, követőkkel, stbkkel. Szerintem egy török site-ról vette, semelyik modellnél nincs ennyi török. És a modellek kb. fele vásárolja a követőit.
2017. dec. 28. 03:53
 1/5 anonim ***** válasza:
6%
En nem tudom, de nem is erdekel. A velemenyem rola az, hogy szanalmas. A teste egyaltalan nem modellhez illo, buta feje van. Azon se csodalkoznek, ha mindegyikkel lefekudt volna.
2017. dec. 28. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem.értem mi értelme van venni kovetoket. Pénzt adni azért h elmondhassa h mennyi követője van, akiket pont nem érdekelnek a posztjai, nem tudom mi értelme van.

Mivel Barbi nemzetkozileg ismert modell, nem hiszem h venni kell kovetoket.

Lehet szidni de amúgy szép lány.

Nem fogok irigysegbol olyat mondani hogy buta és csúnya...

2017. dec. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Első, ugye csaj vagy? :D
2017. dec. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem hinném hogy vette, a socialblade nevű oldalon meg lehet nézni hogyan oszlik el, aki veszi a követőket annak látszik a hirtelen megugrás, nála egyenletesen növekednek.
2017. dec. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor csak ennyire papucsok a törökök? Másnál szinte csak angol beszélgetés van. Követőket azért vesznek, hogy munkát kapjanak de álltalában lebuknak.
2017. dec. 28. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!