Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van itt olyan lány, aki...

Van itt olyan lány, aki aránylag szép és nincs barátja?

Figyelt kérdés

Tehát nem csak ő gondolja magát szépnek, vagy vannak kisebb nagyobb hibái a külsejében, de igazából helyes lány, ha nem is egy modell alkat, és mégsincs barátja hosszabb ideje. És el is jár, és ismerkedik s közvetlen, meg nyitott... Ha van itt ilyen szerinte miért van ez? Hacsak nem ő akarja így, azt megértem.

De egyébként? Mit gondoltok mi a hibátok?


2010. jún. 3. 16:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Rám féltékenyek voltak a lány osztálytársaim mert a fiúknak én jöttem be az osztályban amiről én nem tehetek.Aztán az egyik csaj elkezdte keverni a sz*rt,ellenem fordított mindenkit ok nélkül és azóta nincs önbizalmam nem nagyon bírok barátkozni és félek ha barátom lenne jönne pár csaj és megint kicsesznének velem.Szóval sztem az a hibám h elzárkózom másoktól.
2010. jún. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

én :D

nem vagyok beképzelt, annyira húdeszépnek nem tartom magam csak tisztában vagyok magammal..

barátom az lehetne de nincs jó ideje mert nem találok olyat akivel tényleg jól érezném magam. egyik fiú iránt sem tudok többet érezni, nekem pedig az kell hogy járjak valakivel

szóval ez az én hibám

ember legyen a talpán aki az én fejem elcsavarja

18/l

2010. jún. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

nekem nagyon sokáig nem volt barátom.. a pasik terén valahogy nem volt önbizalmam pedig elég sok fiúnak tetszettem/tetszem.

de most 2 hónapja van már:)

legyél nyitott a pasik felé és meglátod találsz te is barátot.

17L

2010. jún. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
69%
igen
2010. jún. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti!

Az a baj, hogy én mindenáron haverkaodom mindenkivel, fiúkkal lányokkal egyaránt, de amint több lehetne, vagy többet szeretnék egyszerűen hogy is mondjam, nem visz rá a lélek, hogy elkezdjek haverkodáson túl más jeleket is küldeni, annyira félek a kudarctól. A fiúknak meg vagy nem jövök be, vagy tényleg sokkal rondább vagyok, mint amilyennek látom magam. :(

2010. jún. 3. 19:38
 6/14 anonim ***** válasza:
75%
nekem van önbizalmam szépnek tartom magam, mások is sokszor mondják és nincs barátom, mert nem akarok. Pontosabban akarok, de most nem ismerek senki olyat akiről azt gondolom tudnám szeretni, azért meg ne legyen, hogy elmondhassam, hogy van...
2010. jún. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Állítólag nem vagyok ronda..:)..viszont volt egy időszakom a mostani barátom előtt mikor nagyon sokáig nem volt senki mert nem találtam olyat aki kéne..


Írtad hogy nehéz többet lépni a barátságnál..szerintem ezt nem is neked kell..ha kellesz valakinek akkor tesz érte ha nem akkor meg ne is kezdj bele..(ha lesz belőle valami látni fogod az apró jeleket)

2010. jún. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

Nem olyan egyszerű megfelelő egyedre találni, körültekintőnek kell lenni.

Ha nincs, hát, nincs, majd lesz!

Ne ezzel törődj, mert akkor csak súlyosbodik a "probléma". :)

2010. jún. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Kérdező akkor te most biszex vagy? Ám majd fogsz találni valakit, nem kell görcsölni. És ha a lehetséges a kudarctól félsz örökké, akkor egyedül fogsz maradni. Mondd meg a lány vagy a fiúhaverodnak ha többet érzel iránta, aztán majd lesz valami.
2010. jún. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem sincs pasim SAJNOS nem érzem magam csúnyának bár szemüveges, fogszabályzós vagyok, és még egy barátnőm sincs úgy éetem akivel eljárhatnék bulizni stb. Csak itthon ülök egyedül és élem unalmas napjaimat. Reggel felkelek elmegyek suliba, hazajövök tv-zek stb, alszok és reggel előről kezdődik minden. Már előre félek a nyáriszünettől, hogy mit fogok itthon egyes egyedül csinálni 2,5 hónap alatt. Egy 2 hét múlva 17 éves debreceni lány.
2010. jún. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!