Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » L'oreal Casting Creme Gloss...

L'oreal Casting Creme Gloss hajszínezők kb.30 hajmosás után maradéktalanul kijönnek a hajból és teljes mértékben visszatér az eredeti hajszín?

Figyelt kérdés

Nem merem kipróbálni, pedig már megvettem régen. Félek, hogy nem kapnám vissza a mostani hajszínemet, amit egyébként nagyon szeretek, csak jó lenne egy kis változatosság.


Köszönöm előre is a válaszokat! :)


2017. dec. 28. 13:59
 1/2 anonim válasza:

Nem fog kijönni. Halványodni fog kicsit, de teljesen nem fog eltűnni. Úgy döntöttem lenövesztem, 3 éve lett utoljára festve vele, de látszik nem is kicsit. Olyan nap szívta szőke maradt a vöröses hajfesték után (6354 volt) a sötétbarna hajon. Most olyan ombre hatást vált ki. Azért azt hozzá kell tennem, hogy akkor 3-4-szer újra lett festve vele a lenövés miatt, de kétlem, hogy egy réteg eltűnne nyomtalanul, mert az erőssége minimálisan gyengült a következő festésig a színnek, viszont vörösből szőke lett.

Ha 100%-ig szeretnéd visszakapni az eredeti hajszínedet én nem ajánlanám, és lenövés is ugyan úgy fog keletkezni, mint egy sima hajfestéknél.

2017. dec. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hát ez rossz hír. :( De köszönöm szépen a segítséget!


Még egy kérdésem lenne: ezek a hajszínezők meg tudnak romlani? Ha tavaly megvettem, de várok pár évet a használatával, akkor tönkremegy? A csomagolásán eddig nem találtam dátumot.

2017. dec. 28. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!