Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Használnátok olyan ajándék...

Használnátok olyan ajándék parfümöt, ami nem tetszik?

Figyelt kérdés

Férjem szeretné, ha néha használnék parfümöt, ezért kaptam tőle karácsonyra.


Nekem erről mindig azok a nők jutnak eszembe, akiket 30 méterről érzel. Pl. lemegy a harmadik emeletről és az egész lépcsőház fullasztóan illatozik.


Tini koromban használtam, aztán egyre kevésbé.


Befújtam magam a kedvéért, mert már régebben is mondta, hogy szeretné, ha néha így illatoznék. Mégiscsak tetszik neki, ha ezt vette meg, hát fújtam belőle, hogy tetsszen az illatom.


Én viszont nem érzem úgy, hogy ez az illat én vagyok.


Nem is szörnyű, de nem is jó. Inkább fullasztó.


2018. jan. 2. 13:43
 1/9 anonim ***** válasza:
arra célzott hogy büdös vagy. tedd be a fiókba azt a gagyi utánzatot amit kaptál és vegyél magadnak egy rendeset, amitől nem fulladsz és szereted.
2018. jan. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Van egy ősrégi Givenchy Amarige itthon, még anyám adta. Ez nekem bejönne, férjemnek kevésbé.
2018. jan. 2. 14:03
 3/9 anonim ***** válasza:
Menjetek el együtt kiválasztani egy olyat, ami neked is tetszik, és ő is meg tud vele békélni. Olyan parfümöd ne legyen, aminek a szagát se bírod, rányomja a bélyegét a hangulatodra.
2018. jan. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Metionin ***** válasza:
Nem. Anyóstól kaptam többet is mert avonozik de egyiket sem használom. Ha illatozni akarok akkor hadd illatozzak már úgy ahogy nekem tetszik.
2018. jan. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is jártam már így, elcseréltem egy barátnőmmel, de a pasi ettől megsértődött. Amúgy manapság nagyon hamar elillan a parfümök illata, nagyon jót kell venni, hogy tartós legyen. Jó ötlet, hogy válasszatok együtt legközelebb. Próbáld a hajadra fújni, ott nem érzed annyira.
2018. jan. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem.

De a legtöbb parfüm nem fullasztó, ha keveset használsz belőle. Manapság meg nem is olyan erősek mint régen (pont az Amarige, ami szerintem egy elég nehéz illat :), de ízlések és pofonok ugye).

2018. jan. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen. Több a semminél, ha nem akarok éppen-itt és most-újért szaladni a boltba. Inkább beérném azzal ami van. Ha ló nincs, szamár is jó. Csak legyen már valamilyen "szaga" az embernek..........
2018. jan. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#7: te tudsz róla,hogy az önbecsülésed a béka s.gge alatt van? Süt a szavaidból. Ezt kezelni kell!
2018. jan. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nem. tedd ki a polcra dísznek vagy add el.
2018. jan. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!