Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Barátnőmnek szeretnék venni...

Barátnőmnek szeretnék venni fehérneműt, tudnátok esetleg segíteni, hogy ez, amit kinéztem tetszik-e nektek?

Figyelt kérdés

[link]


Ezek tetszenek nektek pl., vagy csak nekem tetszik? Meg nagy parasztság fehérneműt venni bnőnek, vagy nem gáz?

Előre is köszönöm a segítséget.



2014. nov. 12. 17:07
 1/6 anonim ***** válasza:
A halacskás még elmegy de nem a legjobb, a másik nem tetszik.
2014. nov. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem egyik sem tetszik, és csak úgy venni fehérneműt nem az, de szülinapra vagy ilyesmire szerintem gáz. majdnem hogy fordítva kéne, hogy legyen, hogy neked legyen meglepetés ha ő vesz fehérneműt
2014. nov. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy, milyen viszonyban vagytok. Csak úgy, alkalom nélkül még okés fehéreműt adni, legalábbis ha nem egy friss kapcsolatról van szó. :D Ha anyuci mos rá, akkor nem a legjobb, mert sok családban elég kínos a "kislányom, ez új? - "igen, a Bélától kaptam" típusú beszélgetés. :D Meg alkalomra is elég gáz, mert úgyis megkérdezik, hogy mit adtál neki. Vagy legalábbis legyen mellette más ajándék is, ami vállalható. :D

A fenti fazonja ízlés kérdése, nyárra aludni teljesen okés, másra nem nagyon használnám. Viszont ezt ne vedd meg, műszálas vacak az egész. Normális nő nem igazán visel ilyesmit, inkább legyen pamut, ha meg a tipikusan randira való fazon, akkor is inkább valami selyem vagy hasonló legyen.

2014. nov. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem ezek nagyon csúnyák és gagyik. akkor már inkább valami szexi csipkés vagy ha nem akarsz, akkor vegyél neki rendes ruhát. de csak ha ismered az ízlését és méretét.
2014. nov. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de ha a pasimtól ilyet kapnék, akkor nem kis munkámba telne megjátszani, hogy mennyire örülök neki. De valami alap színű csipkéssel nem hiszem, hogy mellé lehet fogni.


Most hirtelen amit elsőnek találtam


[link]


Azért ez már valószínű, hogy jobban tetszene neki.

2014. nov. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

De nekem ezek tetszenének rajta. :( Mondjuk bármi tetszene rajta, de akkor is, mondjuk neki se tetszett egyik se. Tényleg gyerekesek ezek??? Azt mondta, h általánosban volt hasonlója.

Az anyaga viszont tényleg kaki, jó, h leírta az egyik válaszoló, de köszi minden választ.

2014. nov. 13. 06:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!