Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok hosszú vagy rövid haj...

Lányok hosszú vagy rövid haj tetszik jobban egy lányon?

Figyelt kérdés

2018. jan. 2. 18:20
 1/9 anonim válasza:
100%
Nekem inkább a rövd haj. Bár ha külsőleg stílusban és belsőleg is megfog, akkor nem fontos, hogy rövid legyen a haja.
2018. jan. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
A tul hosszu nekem nem tetszik. Altalaban inkabb az tetszik ami kb vallig er. A tul rövidet se szeretem.
2018. jan. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Hosszú😍
2018. jan. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
72%
Hosszú.
2018. jan. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%
Bár biszex vagyok csak és nem leszbikus, de én a nőies nőket tartom vonzónak, tehát nekem a hosszú haj jön be. Nyilván nem kizáró ok, ha nem olyan hosszú, de a túl rövid vagy a fiús haj soha nem tetszett egy lányon sem.
2018. jan. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Ha tudja viselni a rövid hajat és megmarad nőiesnek úgy, akkor a rövid is belefér. Viszont a ‘seggigérő’ már nekem sok. Váll, váll alatt valamivel a legideálisabb nekem. De persze ez abszolút az egyéniségétől és a személyiségétől függ. Vesztem már meg egyaránt rövid és hosszúhajú nőért is. :)
2018. jan. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Átrakatták a kérdésem másik kategóriába, de nyilván a leszbikus/biszex lányokhoz szól a kérdés.
2018. jan. 2. 20:28
 8/9 anonim ***** válasza:
Én lipstick/femme leszbikus vagyok, tehát nekem is a nőies nők tetszenek. Valamiért nekem egy nő veszít a nőiességéből ha olyan rövid haja van, mint egy pasinak. A bob egy fokkal jobb, de én még mindig a hosszú, kb lapockáig vagy az alá érő hajat preferálom. Bár ahogy előttem is írták, a túl hosszú sem szép.
2018. jan. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
A lányoknak persze a hajuk is szép, röviden vagy hosszan mindegy. de vannak egyéb dolgok is amik relevánsak. Személyisége, képességek, alak, etc. A haj az csak egy kis szegmens.
2018. jan. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!