Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Érdekelne hogy eredeti Gésa...

Érdekelne hogy eredeti Gésa Parókát hol lehet beszerezni és menyiért?

Figyelt kérdés
2010. jún. 4. 08:53
 1/4 anonim ***** válasza:

maximum japánból tudnál rendelni, de őszintén szólva nem hiszem, hogy avatatlan személyeknek nem adnak ilyet és amúgy is horribilis ára van. ezeket külön üzletekben gyártják és nagyon kevés van ami ezzel foglalkozik.

Maximum utánzatot tudsz rendelni.

2010. jún. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Eredeti?Szerintem ezt felesleges volt kérdezni mert a válasz egyértelmű:japánból
2010. jún. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

a mennyiért lemaradt:)


hát nézd...a kimonók is másfél millánál kezdődnek,plusz az övek kiegészítők rá több százezer még:)


SZóval számolj egy 500ezres árral:)

2010. jún. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Bocsi tudom hogy külföldről lehet rendelni eredetit,Én más hogy értelmeztem az eredeti azt jelenti nálam hogy eredeti gésa hajforma műben is jó csak a megfelelő hajforma legyen amit a Gésák viselnek,mivel rengeted hajforma létezik a mai világban GÉSA haj..Különben köszönöm a segitségeket !Gabriella
2010. jún. 28. 09:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!