Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van ilyen piercing szerintetek?

Van ilyen piercing szerintetek?

Figyelt kérdés

Még régebben olvastam, hogy van olyan piercing, amit csak valahogy beleültetnek a bőrbe, de nincs kimenete. Egy ideje azon gondolkodom, hogy a kézfejemre, a hüvely- és mutatóujjam közötti bőrre szeretnék egy ilyet. Nem nagyot, hogy akadályozzon, hülye azért nem vagyok :D, csak egy egészen pici kis követ, mint egy miniatűr orrpiercing, akkorát. Szerintetek ilyet csinálnak? És ha igen, mennyibe kerülhet?

Bónuszkérdések: Köldökpc-t is szeretnék, az körülbelül mennyibe kerül? Mennyi idő alatt gyógyul? Mert ugye nyár van... És ha valaki közben fogy a hasáról, az nem deformálja el?


2010. jún. 4. 11:16
 1/5 anonim ***** válasza:

microdermalnak hívják a beültethető ékszert,és csinálnak szinte akárhova.

itt a link,nekem ezen a helyen csinálták a köldökpct,nézd meg a képeket.

[link]


köldökpiercingem van ugyebár,azt 5500ért csinálták,mert egyköves.a 2köves 7500 körül lett volna azt hiszem.nem fog eldeformálódni,mert én is rengeteget alakultam azóta.2hétig nem szabad vele strandolni,szolizni,stb,nekem kicsit tovább tartott a gyógyulása,de nem vészes,hidd el.

2010. jún. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

jaaa microdermal.

amugy hüvelyk és mutatóujj közé lehet sima pc-t is.

mert a microdermal az olyan h igazából kivágnak egy bőrdarabot és odateszik be azt az egypontos izét.

köldökbe meg...hát szerintem vegyél tűt,meg érzéstelenítőt ha kell,bár én anélkül csináltam és nem volt vészes...és rajta.szúrd át;]

bejelölöd és nem nagyon lehet elrontani :D

sokkal olcsóbb így....

2010. jún. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Jézusom, utolsóra ne hallgass -.- Egyik simerősöm így halt meg, vérfertőzés.


Biroma sok spúrt aki csilivilli köldököt akar, de rá nem áldoz.


Kérdező, ha szépet!! akarsz akkor menj egy hozzáértőhöz :) Az tuti baró lesz!

2010. jún. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hát utolsó,lehet hogy az ismerősöd vérfertőzésben halt meg,de az ő hibájából volt,mivel nem fertőtlenítette le a tűt feltehetőleg.szóval...szerintem is lehet magadnak szúrni.nekem a 9 pc-mből 7et magamnak szúrtam és semmi bajom.csak körültekintően kell eljárni.
2010. jún. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Jolvan, de te rutinos vagy.


De most minek kockáztatna? Amikor meglehet azt csináltatni már egészen jo összegért is. Arról meg nem is beszélve hogy láttunk már olyan félreszúrt köldökpiercinget, hogy jo volt miatta verni a földet a röhögéstől:)

2010. jún. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!