Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen beteg állat csináltat...

Milyen beteg állat csináltat magának hegtetoválást, bőr alá beültetett golyókat, stb?

Figyelt kérdés

Ilyenekre gondolok:


http://www.youtube.com/watch?v=3iuWhKx35WM

[link]



Ezt miért nem tiltják be Magyarországon? Aki ilyen módon csonkítja a testét, vagy azokat, akik így megcsonkítják az embereket ki kellene végezni, vagy legalábbis életfogytiglanra ítélni.


Valakinek egy életre nyomorultságos lesz az élete, mert megég egy lakástűzben, vagy szilánkosra törik a karja... ezek a beteg emberek meg önként és dalolva csonkítják meg magukat. Ezek hogy lettek ilyenek? Valami trauma érte őket gyerekkorukban? Nem volt családjuk? Vagy a szüleik testvérek voltak?


Amikor meglátok az utcán, vagy a buszon egy embert, akinek 3 centi átmérőjű lyuk van a fülében, akkor felfordul a gyomrom és hányingert kapok. Hogy engedhetik, hogy ilyen emberek járkáljanak az utcán? Mekkora sokk lehet az egy kisgyereknek, vagy akár idősebbnek is, aki meglát egy embert, akinek egy lyuk tátong a fülén, vagy le van kaparva a fél arcáról a bőr, vagy golyók vannak beültetve a karján a bőre alatt.


2010. jún. 4. 12:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Most ez egy kérdés, vagy egy "mennyire idegesít engem mások szokása" című panaszáradat?
2010. jún. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
20%

szerintem teljesen jogos a kérdező felháborodása.csak az a nagy gond,hogy ezeknek az embereknek joga van ehhez,mert ugye szabad országban élünk..de nekem is jogom lenne olyan országban élni,ahol nem kell ilyeneket végignéznem embereken:S..csak erre annyit mondanak,hogy ne nézz oda.valahol jogos,de nem tudom kiszúrni a szemem..na mindegy,sajnos ettől nem lesz jobb.

amúgy ezek az embereket általában a divatot követik,fel akarnak vágni a barátaik előtt hogy ők mi mindent kibirnak,meg hogy ez milyen menő...feltűnési viszketegség..de tényleg van olyan,aki azért csináltatja,mert ez neki tetszik.ízlések és pofonok

2010. jún. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
85%
Kedves kérdező, te egy barom vagy. Mindenki azt csinál magával amit akar. Sztem meg jól is néznek ki.
2010. jún. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
miért kéne betiltani??? mindenki azt csinál amit akar. lehet valaki sokkot kap a te fejedtől is csak úgy szimplán, akkor legyen egy rendelet hogy csak zacskóval a fejeden mehetsz ki az utcára? legyünk már egy kicsit nyitottabbak!
2010. jún. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

De nem csinálhat mindenki azt amit akar.


Mindenki szabadsága addig tart, amíg a másik szabadságát nem korlátozza.


Viszont nekem jogom van egy olyan világban élni, ahol a nélkül mehetek ki az utcára, hogy felfordulna a gyomrom. Viszont ezzel a jogommal sokszor nem tudok élni, amikor az ilyen öncsonkító emberek korlátoznak benne.

2010. jún. 4. 13:26
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

hülyevagy?

mért zavar téged,hogy más mit csinál magával?

neked beszólnak azért mert mondjuk kékre fested a hajad?vagy mert a kakiszexre izgulsz-_-"

ők meg a scarifictiont bírják.nekem is tetszenek a bodymodok.éssss?

2010. jún. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Jó, akkor engem meg zavar, ha valakinek vörösre van festve a haja. Ne tegye, mert jogom van olyan világban élni, ahol nem kell ezt látnom. Basszus, miért nem bírsz a saját dolgoddal törődni? Egy csomó olyan dolgot csinálnak magukkal az emberek, ami nekem nem tetszik, mégsem háborgok, mert ezzel engem semmiben nem zavarnak, lászámítva, hogy néha a szemem elé kerülnek. És akkor mi van?
2010. jún. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Értsétek már meg, hogy itt nem arról van szó, hogy zavar-e vagy sem. Ha nekem vörös színű a hajam, attól senkinek nem fordul fel a gyomra, viszont az emberi csonkítást a gyenge idegzetűek nem tudják elviselni.
2010. jún. 4. 14:47
 9/16 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó, hogy a csonkítás nekem nem jön be, hanem nagyon megvisel. Ezzel szemben, ha valakinek vörös a haja, az senkinek az idegrendszerét nem fogja megviselni.
2010. jún. 4. 14:48
 10/16 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszik ne nézz oda...lehet, hogy ők sem bírják a te külsődet... :D Miért kell azt elítélni aki így néz ki? Válts vele 2 szót kérlek és meglátod, hogy sokkal értelmesebb ember, mint amilyennek gondolod.... -.-'
2010. jún. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!