Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, nők, télen ti nem...

Lányok, nők, télen ti nem érzitek csúnyábbnak, esetlenebbnek magatokat? Hogy vészelitek át a telet?

Figyelt kérdés

Én már nem bírom, alig várom, hogy tavasz legyen, aztán nyár, és előkerülhessenek végre a csinosabb, nőiesebb ruhadarabok, cipők. Próbálok én télen is mindig csinosan öltözni, de ez elég nehéz, főleg mert fázós is vagyok. Szeretem a szép pulcsikat, de egyikre se tudnám azt mondani hogy de nőies. Vagy nekem egy csizma se tud olyan nőies lenni, mint egy magassarkú kis cipő vagy slip on, akárhogy néz is ki. Sapkaról, sálról, kabátrol már ne is beszéljünk. Szeretem a csinos darabokat ezekből is, hogy télen is kinezzek valahogy. Mégis mindig olyan ormótlannak érzem magam.

A bőröm is fehér lesz télen, nyáron szebb az arcom és a hajam is valahogy. Várom hogy újra fehér nadrágot, virágos nadrágot, csipkés kis felsőket lehessen húzni. Más is van így vele? :D


2018. jan. 5. 18:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%

Nekem nincs bajom a téllel. Bocsi de egy slip on minden csak nem nőies :D Egy szép, formás, nem ormótlan csizma sokkal nőiesebb. Egyébként csizmából is vannak magassarkúak.

Nadrágjaim ugyanolyanok, mint tavasszal, ősszel. Egy pulcsitól nem érzem magamat kevésbé nőiesnek, meg azért mást is lehet hordani. Vékonyabb felső, blúz és rá kardigán vagy blézer.

Kabátból is vannak nagyon csinosak. Én most szövetkabátot hordok, mert nincs olyan hideg, az kifejezetten csinos. Ha hidegebb lesz, akkor pufi féle, de az sem csúnya.

2018. jan. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
4%

A párom burkoltan közölte velem, hogy kevésbé vagyok csinos, mint egyébként... kedves férfi :D


Kissé szarul telt a szilveszter, mert nem esett jól. De amúgy igaza van, ám akkor is... :P

2018. jan. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is :D. Gyűlölöm a téli kabátot, utálom a sok ruhát. Kövérnek és csúnyának érzem magam benne. :D Én is imádok csinosan öltözni és nagyon szeretem a szoknyákat, egyberuhákat, viszont én is fázós vagyok. Átkell vészelni. Kitartás. :)
2018. jan. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
49%

Én ilyenkor vagyok szebb, nyáron és tavasszal is fennáll a veszély, hogy leég a bőröm. Meg fehér is vagyok, ami nyáron nem valami sikkes. Nem vagyok különösebben fázós se.

És pluszkilók is vannak rajtam egy ideje, szóval nem nagyon várom a jó időt. Így jobban tudom palástolni, hogy be vagyok öltözve. Igaz, nyárra simán leadhatom a felesleget, csak sajnos nehéz nekiállni a mozgásnak meg a lemondani a finom kajákról.

2018. jan. 6. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Csak a jó alakú, könnyen barnuló lányok várják a nyarat. :D

Télen még szoknyát hordani is kellemesebb, legalábbis nekem, mert ritkábban kell borotválni a lábam. Egy vastag harisnyában nem látszanak a szőrszálak.

2018. jan. 6. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én a telet és az őszt szeretem. Sportolok hogy jó alakom legyen, és így nem szoktam nőietlennek érezni magam. Nekem tetszik a tudat, hogy a pulóver alatt milyen dögös testet bújtatok. :D

Én hordok combcsizmát, magassarkú csizmát és bokacsizmát, szoknyát, szűk felsőt, v kivágású hosszú ujjút, szóval ha ilyeneket belecsempészik az ember, szerintem az elég nőies, és még bőrt se kell mutatni. :D

2018. jan. 6. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én a telet és az őszt sokkal jobban szeretem. Ilyenkor én sokkal jobban érzem magam, sokkal szívesebben öltözködöm és én csinosabbnak is érzem magam, több téli cuccom is van, mint nyári. Én szeretem a magassarkú csizmákat, de például a magassarkú cipőket annyira nem, így tavasszal, nyáron inkább lapostalpú cipőket hordok (balerina). Szeretem a kötött ruhákat pl. kardigánok, pulcsik, szoknyák, mert kényelmesek, melegek, puhák és szerintem lehetnek csinosak is. Egyébként ilyenkor szoknyát is gyakrabban hordok (ha nincs nagyon hideg persze) mert harisnya nélkül nem szeretek, viszont melegben azt nem bírom elviselni magamon. Valamint úgy alapból szeretek beöltözni, szeretem a sálakat is, szövetkabátot hordok, ami szerintem csinos is. Nyilván, ha az ember rétegesen, vastagon fel van öltözve, akkor azért picit kényelmetlen, nem tudsz ugyanúgy mozogni, mint egyébként, de szerintem elviselhető, nem olyan zavaró. Valamint számomra vannak olyan előnyök is, hogy ilyenkor jobban bîrja a bőröm, ilyenkor tudok normálisan sminkelni, a hajam is szebb és tovább bírja és nem kell annyira odafigyelni a szőrtelenítésre, hiszen nem nagyon látszik ki a bőröd. Nyáron a hőséget nem bírom és izzadós is vagyok, olyankor tiszta nyűgös vagyok, fáradt és egyáltalán nem érzem magam csinosnak vagy szépnek. Ahajam is gyorsabban zsírosodik, az alapból zsírosabb bőröm olyankor még jobban fénylik és ragad, olyankor nem tudok normálisan sminkelni mert nem marad meg az arcomon és nem is nagyon tudom elviselni magamon, mindenhol izzadok, a bőröm is rosszabb állapotban van és képtelen vagyok lebarnulni. Úgyhogy az átmeneti, tavaszi időszak és az enyhébb nyári napok még elmennek, de én a nyarat egyáltalán nem várom...
2018. jan. 6. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én csak azért érzem magam esetlennek télen, mert cipelni kell a kabátot, szóval foglalt a kezem😊


Amúgy ugyan olyan nőiesnek érzem magam ilyenkor is.

Ebben az enyhe télben meg már már nyári ruhában is lehetne rohangálni(igaz én csak alváshoz igénylem a meleget)

2018. jan. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Metionin ***** válasza:
Én nem, sőt, kifejezetten szeretem a telet. Mármint az igazit, rendes mínuszokkal és hóval. A maximum ami zavarni szokott, hogy a vastag sálban nem tudom rendesen forgatni a fejemet, illetve a hosszú hajam is előszeretettel gabalyodik bele. Amúgy én ugyanazokat a ruhákat hordom télen is mint tavasszal és ősszel, annyi a plusz hogy egy pulcsit ráveszek a pólómra meg vastagabb a zoknim. A télikabátomat szeretem, rám van szabva meg amúgy is sovány vagyok, így nem látszom gömböcnek benne. A sapkámat és a kesztyűmet is csipázom, szóval ugyanolyan "örömmel" öltözök fel télen is mint bármikor. A bőröm kifejezetten a telet szereti mert hullafehér és napallergiás, így a tél az egyetlen időszak amikor elég csak 15 faktoros fényvédelemmel mászkálnom. A nyártól már eleve herótom van, jön az izzadás, a hólyagok, a küzdelem hogy mi a legkevesebb ruha amit felvéve nem vagyok közönséges de nem döglök meg. A kedvencem a tavaszi-őszi időjárás amikor felveszek egy farmert, pólót, tornacsukát és csá. :D
2018. jan. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Egész évben ronda vagyok, sosem hordok kimondottan nőies ruhákat, a telet pedig imádom. Sapkára, sálra, csizmára nincs szükségem, a kabátom szárnyait szívesen lobogtatom.
2018. jan. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!