Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Mit gondoltok a szemüveg...

Fiúk! Mit gondoltok a szemüveges lányokról? Csúnyábbnak számítanak?

Figyelt kérdés
én szemüveges vagyok ráadásul még fogszabályzós is. és szerintem ez jól elcsúnyít...

2013. febr. 10. 12:12
 1/10 anonim ***** válasza:
5%

Hát ebben igazad van!

De a fogszabályzót nem fogod örökké hordani, és utána szép fogaid lesznek.

Szemüveg helyett pedig miért nem hordasz kontaktlencsét?

Én ilyet hordok, félévi adag 11 ezerbe kerül itt:

[link]

2013. febr. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

En is sajnos szemuveges vagyok!

18/L

2013. febr. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Hat en kifejezetten bukok a szemuveges lanyokra, szoval epp hogy nem csunyabbak szvsz
2013. febr. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem számítotok csunyábbnak. Nem volt még olyan eset amikor valakire csak a szemüvege miatt mondtam volna, hogy csúnya. A fogszabályzó számomra meg inkább vonzó. Nem tudom miért, de az. Ha nincs pénzetek kontaktlencsére, akkor se gondoljátok azt, hogy a szemüveg miatt csúnyák vagytok. Mikor meglátok egy szemüvegest nem az az első gondolatom sőt még a második sem, hogy mennyire csúnya. A fogszabályzós lányok meg amúgy is tetszenek.

Kit érdekelne ha szemüveges és fogszabályzós lenne a barátnőm, ha végre egyszer lenne, mert eddig nem volt. 22/F

2013. febr. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
hát úgy néz ki, hogy tavasszal lehet kontaklencsém de még semmi nem biztos... fogszabályzómat meg április-májusban veszik le :) és köszönöm a válaszokat :D
2013. febr. 10. 15:17
 6/10 anonim ***** válasza:
Van, akinek nagyon jól áll a szemüveg. Nekem sajnos nem, én ezért éreztem mindig csúnyának magam benne. Nekem még azok a fajta keretek sem állnak jól, amiben minden csaj dögös bombázó.
2013. febr. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen.Arctól függ.
2013. febr. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Igen.
2013. febr. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
89%
Egyáltalán nem számítanak csúnyábbnak, a szemüveges lányok tök aranyosak.
2013. febr. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Szeerintem szebbnek. Nekem nagyon-nagyon tetszik ha egy lány szemüveges. Hajrá!
2013. febr. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!