Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A szőr kiszőkítése végleges?...

A szőr kiszőkítése végleges? És mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
És ha nem végleges, akkor kb mennyi ideig tart? "bajusz" meg "szakáll" szőkítésre (lány vagyok) gondoltam.
2010. jún. 4. 13:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem tart örökké. Változó, hogy kinek mennyi idő, nekem pár hét volt csak. Én itthon csináltam magamnak, szóval az árát azt nem tudom.

Kicsit macerás, egy darabig csináltam, aztán váltottam. Mostmár kiszedegetem szemöldökcsipesszel. Lehet, hogy erősödik, de így legalább teljesen eltűnik. Szőkítésnél napsütésben ugyanúgy lehet látni.

2010. jún. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez nem végleges, kozmetikus csinálja, kb. 500-1000ft között van, nekem 3 hétig bírja, én nagyon szeretem ezt a megoldást.
2010. jún. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én pont most csináltam magamnak itthon. Vettem Kallos szőkítő port meg folyadékot hozzá, összekevertem, felkentem és kb. 5 perc alatt végeztem. Ja, és kijöttem 300 Ft-ból.
2010. jún. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

:O wow

Köszi mindenkinek :)

Hol lehet ilyen port kapni?

2010. jún. 4. 16:31
 5/8 anonim ***** válasza:
Ki ne próbáld, felkened ott a bőrödet is kivilágosítja és foltos leszel, rosszabb esetben hólyagosra marja. Sokkal tartósabb és jobb megoldás ha veszel gyantát és felkened havonta egyszer. De csipesszel sem nagy dolog kiszedni.
2010. jún. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

úristen

és a kozmetikus által alkalmazott cucc is ezt tesz a bőrrel?

2010. jún. 4. 23:00
 7/8 anonim ***** válasza:
Mondom, hogy én nem rég csináltam MAGAMNAK és az égvilágon semmi bajom sem lett tőle. Amúgy a barátnőim is csomószor szokták és nekik sencs semmi panaszuk. Én pl. a Goods marketben vettem, de serintem bármelyik 100 ft-osban vagy DM-ben van.
2010. jún. 6. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Oké :D Köszi :)
2010. jún. 6. 00:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!