Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Szerintetek van végleges...

Szerintetek van végleges szőrtelenítés az az többet nem nő ki szőr?

Figyelt kérdés
2011. júl. 23. 17:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Persze hogy van:)
2011. júl. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%

van!

itt egy kis infó róla:

Az IPL más néven villanófényes eljárás a szelektív fotótermolízis tudományos elméletén nyugszik. A szőrtelenítés lényege, hogy az összefüggő szőrszál melanin-ja (sötét pigment) elnyeli az IPL erőteljes fényét. Ez a fényenergia a szőrtüszőbe jutva hőenergiává alakul és így azt roncsolja. A kezelés alatt a környező szövetek nem hevülnek fel és sértetlenek maradnak. A BIOTEC DPULSE modern hűtőrendszerrel van ellátva, így a kezelés fájdalommentes, szinte csak kisebb kellemetlenséggel jár. A gép előnye még a nagyméretű téglalapalakú zafír kristály kezelő felület, ami nagy területet fog be minden egyes lövésnél.

Így például a hát vagy a láb nagyobb bőrfelületét is gyorsan és hatékonyan tudjuk kezelni. A kezelési idő egyike azoknak a kulcsfontosságú eltéréseknek, ami az elektrolízises, lézeres és az IPL villanófényes eljárás között tapasztalható.


Az eljárás a melanin fény elnyelésén alapul. Ez a folyamat a szelektív fotótermolízist és a tüsző pirolízisét eredményezi. A kezelésnek olyan erősnek kell lennie, hogy a tüsző pirolízise ( felhevülése ) végbe menjen, ugyanakkor a bőr sértetlen maradjon. A specifikus, szabályozható, egymást követő 5 impulzusos technológiából álló BIOTEC DPULSE IPL lehetővé teszi, hogy az eljárás a legmagasabb színvonalon történjen:


16/L

2011. júl. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
köszi mind a kettőtöknek a segítséget!!
2011. júl. 23. 17:59
 4/12 orsi159 válasza:
Vaan ! :)
2011. júl. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Azt én is tudtam,hogy van,de jó drága mi?
2011. júl. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
én is az árára lennék kíváncsi... meg arra, hogy melyik területeken lehet alkalmazni. hónaljon meg intim területeken is lehet? és mi a helyzet a világos szőrszálakkal?
2011. júl. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%

Hülyeség amit írtatok,mert nincs végleges!Amit az első író írt az is max. 1-1.1/2 évig jó és utána megint kezd nőni!Sajna az emberi szervezet önvédekezésre van programozva és amink van annak ott a helye és célja is van (védelmi pl.)

Na most ne,hogy azt higgyétek én nem szőrtelenítek!Nekem az epilálógép vált be 2hétig nincs gondom vele!Az a lényeg epilálás előtt 2nappal bőrradírozd le a kezelni kívánt területet.A szőrbenövés elleni krém is egy nagy baromság,csak a radírozás oldja meg ezt a problémát!Én már 10 éve alkalmazom ezt az eljárást!Ám,ha neked jobb az a drága és "végleges" nem végleges,akkor csináld,csak sok sikert tudok kívánni hozzá!

2011. júl. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
kösz :)))
2011. júl. 30. 22:45
 9/12 anonim válasza:
Nekem volt pár éve végleges szőrtelenítsem. Örülök, hogy megcsináltattam, a lábszáramat és a bikinivonalat, valamint az intim terület tetejét. A sok borotválás miatt nagyon megerősödött. A kezelés után ugyan maradtak szőrszálak, de nagyon vékonyak, és a gyantázás már meg sem kottyan és pl. az intim terület feletti részen alig nő valami. Én nem bántam meg. Sőt!!!
2011. aug. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nincs!

Persze így hirdetik, több 20-30 ezres kezelés után pár évig eltűnik, de utána újra nő.

2011. aug. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!