Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek jól tettem?

Szerintetek jól tettem?

Figyelt kérdés
édesapám rájött,hogy tettem mell pirszinget. Nagyon kiakadt,pedig már 19 vagyok. Nagyon megbántott,mivel már falra festette az ördögöt. Pedig eddigis csupán egy pasim volt. Mindenáron látni akarta,és kénytelen voltam még megmutatni is. Azt modnta vegyem ki. De nekem nagyon tetszik. Halgassak rá? 19L

2018. jan. 6. 23:34
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
29%

Szerintem költözz el, és éld a saját életed. Akkor már semmi köze sem lesz hozzád.

Vagy maradhatsz is, de akkor bizony a kislánya maradsz, és szót fogadsz. Ha teszik, ha nem! Anyádat nem is minősítem, hogy hazudozik apádnak, ez normál esetben válóok. Tiszteletről gondolom nem is hallottál? Miért is hallottál volna, hiába beszélt oda sem figyeltél. De ezt a verziót nem javaslom. Sokkal jobb ha elköltözöl, mert amíg nála laksz biztos morogni fog még sok mindenért.


Elég nagy vagy ahhoz, hogy meghozd a döntést, hogy mit csinálj a melleddel. 18 éves elmúltál felnőtt vagy. Ezekből következik, hogy elég nagy vagy ahhoz is, hogy eltartsd magad. Legyen már tartásod, nehogy már egy férfi tartson el. Tiszta szégyen.


Felnőtten, 19 évesen a szüleidnél laksz? A nyugdíjadat is oda kéred majd? Ha meg bajba kerülsz, akkor meg ezt a borzasztóan rossz embert hívod majd, aki nem akarja, hogy kárt tegyél magadban? Az ilyen ne is segítsen. Segítsen annak akinek akar, de neked ne, te tudsz döntéseket hozni nélküle is.


Az öcséddel meg nem is tudom mit kéne tenni. Minimum javítóintézetben a helye. Milyen jogon tájékoztatta apádat valamiről, amiről tudnia kéne, de te és anyád eltitkoltátok előle? Meglátott zuhanyozás közben. Tehát leskelődött. Ez bizony szexuális zaklatás. Börtönbe vele, te meg menj pszichológushoz, hogy fel tudd dolgozni ezt a hatalmas traumát.


Megnézte apád a melledet? Azonnal bíróság elé vele! Akasztani, kínzókamrába, karóba húzni! Mit képzel magáról? Megnézni a kislánya melleit, hogy mennyire tette tönkre a kis csaj, aki nagynak hiszi magát. Ez pofátlanság. Mindenképpen menj pszichológushoz, hogy fel tudd dolgozni ezt a hatalmas traumát. Természetesen apád majd fizeti a számlát. Azokat a melleket, amiknek a táplálásáért ő dolgozott meg az ő munkájából kerekedtek. Amit naponta látott, amire ő vette az első bikinit, melltartót? Talán még azt is, ami most van rajtad. Szerintem mindjárt vádold meg szexuális zaklatással is. Az most úgyis nagy divat, harap rá a sajtó, és mindenki más is, biztos börtönbe is zárnák. Tuti megszabadulnál tőle egy életre. Ennél jobb ötletem nincs is. Szexuális zaklatás. Tökéletes vád, még csak bizonyítani sem kell. Tuti börtön neki. Akkor elköltöznöd sem kell, nehogy már neked dumáljon egy börtöntöltelék, aki ráadásul erőszaktévő is. Nem?


Most azt hiszed, hogy nagyon leszidtalak, de tévedsz. Engem ugyanúgy nem érdekel a sorsod, életed, mint azokat, akik előttem azt mondták neked, hogy ez a te döntésed, apádnak semmi köze hozzá. (Ők már eddig a részig el sem olvassák.) Sőt meg sem nézheti a melleidet. Mellesleg apád nem is kíváncsi a melleidre. Minek írtad ezt ki? Mit vártál? Itt úgyis azt mondják, amit mindenhol, amit hallani akarsz. Már rég eltűnt a hagyomány, a tisztelet, azt hirdetik, taposs át mindenkin, tiporj át mindenen. Ez a célod? Ettől igazolva érzed magad? Most jobb, hogy néhány idegen melléd állt, és apád ellen fordult? Jó érzés, hogy "elárultad" apádat? Mert ez bizony árulás volt, hátba támadtad, akkor is, ha ez egy jelentéktelen témában történt, még ha ő nem is tud róla. Elég ha te tudod. Mert engem, és itt mást sem érdekel. Én is azt mondom, amit más is, hogy jó szándékkal írtam. Ráadásul egyik válaszoló sem fektet töredéke energiát, és időt a válaszába, hozzám képest. Ha jól tippelem, maximum fél percet törődtek veled. Nagy segítség. Köszönd meg!


Eddig 9 választ kaptál. Ebből 5-en neked adtak igazat, 4en meg csak hozzá szóltak. Plusz a privátok, amiket kaptál. Tehát apádnak nem adott igazat senki. Én a 10. válaszoló vagyok. Az első, aki azt kéri tőled, hogy tiszteld apádat, és vedd ki! Utána, KEDVESEN! menj oda hozzá, add a kezébe, hadd lássa, hogy tényleg kivetted. Nyugtasd meg, hogy nem vagy, és nem is leszel ribizli. Nem baj, ha tudja, hogy csak egy pasid volt, és nem fekszel össze akárkivel. De akkor minek oda ékszer, ha nem mutogatod senkinek? Lehet, hogy lejjebb is van??? Fogadni mernék, hogy már 10-20 ember biztos látta. Apád is volt 19 éves, ő is tudja. A lényeg, hiszti, és flegmaság nélkül, (tudom, nehéz lesz) kérd meg, hogy engedje meg. A legnehezebb az lesz, hogy megnyugtasd, hogy 100%-osan biztonságos, és biztosan nem lesz gond a szoptatásnál. Csak sajnos ez egyáltalán nem biztos. Ami megnyugtató, hogy mivel régi, már nagyobb baj nem lesz belőle. Szerintem meg tudod puhítani, ha akarod, és meg fogja engedni. De hallgathatsz a többiekre is, mélyítheted tovább a szakadékot köztetek. Ha már anyád nem beszélte meg vele, pedig ő meggyőzhette volna, ha akarja.

Ebben a történetben, most velem együtt 12-en vettünk részt. Eddig. Te, apád, és a 10 hozzászóló. Ebből a 11 emberből, (téged kivontalak) válaszd ki azt az egy személyt, aki a legtöbbet tette érted, az elmúlt 19 éveben, és vigyázni fog rád a következő 100 éveben is. Megvan? Ő az egyetlen egy személy a 11 "résztvevőből", akit valóban érdekel a sorsod, és a jövőd. (A maradék 10-nek nem számít, hogy mi történik veled) Aki 100% hogy csak jót akar neked. Csak ez a fontos, nem az, amit a képernyőn látsz, amit mi írtunk. Persze most majd folytatódik a lázítás, kezdődik itt a sárdobálás. És ennek, kedves kislány, te csak a vesztese lehetsz. Ne hagyd, hogy idegenek éket verjenek közéd, és az apád közé.

2018. jan. 7. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
79%

11


Sose nyomd fullba a kretént!

2018. jan. 7. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
mond, hogy kivetted, aztán eleinte csak ritkán rakd vissza, hogy nem forrjon be.
2018. jan. 7. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
84%

Először is fura, hogy a férfiak a családodban látják a tested csak úgy, meztelenül.

De ha ettől eltekintek.

Felnőtt nő vagy, azt csinálsz a testeddel, amit akarsz. Ha ez nekik nem tetszik, hát így jártak. Állj ki magadért. Nem 12 vagy már...

Max majd azt mondja, hogy akkor el lehet költözni. De azt hiszem még azzal is jobban jársz, mint ha ilyen dolgok történnek, ha valami apádnak nem tetsző dolgot csinálsz.

Mi lesz a következő? Elmész buliba, és hazafelé alád nyúl, hogy voltál-e valakivel?

Azért a jogainak már most túl vagyunk a határain.

2018. jan. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
17%
#11-essel egyetértek, nagyon jól leírta.
2018. jan. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
KAMU
2018. jan. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
#11 Komolyan képes voltál egy ilyen regényt írni egy kamu kérdéshez? :D
2018. jan. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
0%

#17 Mitől vagy biztos benne, hogy kamu? Persze lehet az. De akkor nagyon életszerű. Ha kamu is, attól még jellemző a mai "társadalmunkra".

Nagyobb baj az, hogy az ilyen kislányoknak hiába beszél az ember. Könnyebb nekik, és jobban tetsző a femináci, deviáns, férfigyűlölő, "azonnal és én" központú viselkedés. Ami most normálisnak számít sajnos. Ez ugyan kiírtja a fehér embert, de ennyire nem gondolnak bele.

Ők azok, akik ha vezetnek, nem húzódnak le, nem fékeznek, ha szembe jön velük valaki, mert tudják (meggyőződéssel), hogy a szembejövő a hibás, ha összeütköznek. Ugyanígy az életben, szerintük csak más lehet a rossz...

2018. jan. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
89%
Utolsó! Neked nézegette apád 19 éves korodban a melleidet? Miért akarta megnézni, ha már tudta, hogy ott van?
2018. jan. 8. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
0%

Talán mert tudni akarta, hogy mekkora, milyen, mekkora károkat okozott? Esetleg azért, mert nem akarta elhinni, hogy ilyent tesz magával a lánya?

Soroljam még? Felesleges. Az érvek téged nem érdekelnek, és meggyőzni sem lehet. Arról sem, hogy az apja nem az ellensége. Nem is tudom, minek válaszoltam neked? Úgyis csak azt látod, amit látni akarsz. A tényektől függetlenül.

2018. jan. 8. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!