Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Műköröm után mikor jön helyre...

Műköröm után mikor jön helyre a rendes körmöm?

Figyelt kérdés
Papírvékonyságú lett kb, egy pillanat alatt letörik, lehajlik. Utóbbi nagyon kellemetlen.

2018. jan. 8. 21:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
55%
Ember függő. Nekem rendszeresen volt másfél évig és a mai napig nem az igazi pedig már 3 éve vigyázok rá. Vannak ilyen köröm erősítő lakkok meg vitaminok esetleg ilyesmiket próbálhatsz ha nem jön helyre magától.
2018. jan. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Gyógyszert nem akarok szedni. Lakkot hol lehet venni?
2018. jan. 8. 21:56
 3/12 anonim ***** válasza:
44%

Az első butaságot ír, mivel a köröm ugyanolyan minőségben nő vissza, amilyen előtte is volt.

Arra ugyanis nincs hatással a műköröm.

A szétreszelt rész körömnövekedéstől függően fog lecserélődnk néhány hét alatt.

2018. jan. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
28%

Szia! Nekem olyan fél év volt, mire lenőtt teljesen a károsodott köröm, addig az enyém is hajlott, tört, és iszonyat lassan nőtt. Én a dm sajátmárkás haj- és körömerősítő vitaminját szedtem mellé, nincs benne semmi, amitől félned kellene, egy szuper kis termék nagyon olcsón. Körömerősítő szérumot is használtam, körömerősítő lakkokról sajnos nem tudok nyilatkozni, de szérumból ez vált be:

[link]


Most már esküszöm, szebbek, mint műköröm előtt :)

2018. jan. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ment a zöld.
2018. jan. 8. 23:41
 6/12 anonim ***** válasza:
35%
3as akkor ezt légyszíves közöld a körmömmel is, mert attól biztos jobb lesz egyből hogy állítólag valótlan dolgokat állítok . Első voltam
2018. jan. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
52%
Nem nagyon értem, hogy miért lettem ennyire lepontozva, de mindegy.
2018. jan. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Én zöldet adtam mindenkinek.
2018. jan. 9. 20:22
 9/12 anonim ***** válasza:
36%

Nem azt mondtam, hovy nem lehet gyenge a körmöd, hanem azt, hogy ezt nem a műkör okozta. Valószínűbb valamilyen belső ok, vitaminhiány, hormonális probléma, stb.

Műkörömépítésnél csak az aktuálisan jelen lévő körmöt mattítjuk, ez semmilyen hatással nincs a még ki sem nőtt körömre, pláne arra, ami évek múlva nő.

2018. jan. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 mikeXxX ***** válasza:
Pedig revalidot kéne szedned jó a hajra is meg a körömre is !
2018. jan. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!