Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hol lehet venni magyarországon...

Hol lehet venni magyarországon kamu yeezy-t? (v2 350/750)

Figyelt kérdés
(Ilyen szar weboldalak nem érdekelnek)

#kamu yeezy
2018. jan. 15. 18:25
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Maga a kamu Yeezy is szar ne akarj vaganykodni kamu cuccba vegyel olyat amire telik.
2018. jan. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%

Inkább vegyél egy büdzsédnek megfelelő, jó sportcipőt.

[link]

Itt pl. tök jó cipőket találsz, minden eredeti.

2018. jan. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%
első válaszolónak igaza van. De hogy válaszoljak is: dhgate. Én is itt vettem egyet, viszont azért hogy az eredetim mellé legyen alkatrésznek, ha elkopik a talpa stb ki tudjam cserélni. Amúgy egyszer se volt rajtam. De saját tapasztalatból mondom, hogy nem éri meg kamu cuccokat hordani. Főleg, ha nincs rá meg a pénzed. Mindenki tudni fogja, és elveszti a varázsát. Sokkal jobb érzés, ha dolgozol, és saját erőfeszítésből veszed meg
2018. jan. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
60%
"Ha a cuccod hamis, te is az vagy."
2018. jan. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Az első válaszon kívül köszönöm a válaszokat.

Csak azért szeretnék venni egy kamu yeezy-t hogy megnézzem hogy áll rajtam semmi képpen sem szeretnén hordani

2018. jan. 18. 17:48
 6/6 anonim válasza:

#5



Lehet probalni tudod ingyen, vagesz?😂

2018. márc. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!