Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az, hogy karakteres valaki...

Az, hogy karakteres valaki arca jó vagy rossz tulajdonság? Fontos a leírás!

Figyelt kérdés

Tehát azt a jelzőt kaptam(mint régebben már többször is) ma az arcomra, hogy karakteres. Aztán most már nagyon érdekel a dolog, hogy ez jó vagy rossz tulajdonság. Az arcom ovális, gyémánt alakzatú. Széles a járomcsont(arccsont), az állcsontom nem annyira. Szemből talán egy kicsit szélesebb, oldalról pedig hosszabb az orrom(bár azt mondják illik az arcomhoz), és van benne egy törés, nem túl nagy csak amekkora kell(azt mondják ez szexi). A homlokom lejt(tehát nem egyenesen), az állam pedig egy kicsit bentebb van, mint kellene(fogszabályzó kellene igazság szerint), de nem vészes, tehát annyira nem észrevehető. Tehát kíváncsi lennék arra, hogy ez a karakteres jelző jót vagy rosszat jelent, mert mindig csak azt hallom, hogy karakteres, karakteres, karakteres. Ez mit takar? Ez most jó vagy nem?

Hasonlóan nézek ki mint ez a két srác(főleg az első):

[link]

[link]



2018. jan. 18. 15:55
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

A te arcodat lenne jó látni, így leírás alapján nehezebb elképzelni. Az első képen lévő férfi arca számomra nagyon ijesztő. A második nagyjából rendben van. De a karakteres arc valóban jelenthet jót is, rosszat is. Ha gondolod, küldj képet és megmondom.

27N

2018. jan. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%

Van egy srác, aki nekem tetszik és eléggé hasonló arca van, mint a képeken lévőknek -talán az elsőre hasonlít jobban ő is-.

A karakteres arc jelenthet jót és rosszat is, de én pozitívnak tartom...bár nekem mindenki, aki "fura" az inkább vonzó a maga módján. Én azt, akinek ferde az orra, vagy más "defektje" van, egyedinek tartom és lehet attól vonzó a személy.

Nekem is mondják, hogy karakteres az arcom, de megkaptam azt is, hogy -talán a relatív arci szimmetriám, nagy szemeim, teltebb ajkaim miatt- androgün(két-nemű/nemtelen) az arcom, bár szerintem pasis vagyok.

Örülj neki, hogy egyedi arcszerkezeted van és ne izgulj amiatt, hogy ki, mennyire tart téged vonzónak. Szerintem nekem tetszenél leírás alapján, de nem tudom, hogy ez fordítva is igaz lenne e, mivel én srác vagyok. :D

2018. jan. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Metionin ***** válasza:
Ezt rám is szokták mondani pedig én lány vagyok. Ilyen kicsit csontos arcm van, nagy szemem, oldalról kiálló szemöldökcsontom, kis szám. Nekem is eléggé androgün fejem van. Szerintem ezt arra mondják, akinek csontosabb az arca vagy vannak jellemző vonásai (engem a profilom árnyékából fel lehet ismerni). Én azt tartom karakteresnek, akit könnyen, pár vonallal le tudok rajzolni és felismerhető.
2018. jan. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem az tetszik,ha egy fiúnak karakteres az arca,az egyedivé teszi.


Egyébként valaki tudja a nevét annak, aki a 2. Képen van?

2018. febr. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Louis Garrel


Köszönöm mindenkinek a válaszokat, várom mások véleményét is!

2018. febr. 5. 16:04
 6/8 anonim ***** válasza:
Öhmm, attól függ. Szerintem tök máshogy néz ki az első meg a második csávó. :D Egyik bejön, másik nem. Valószínűleg te egy harmadikféleképp nézel ki.
2018. márc. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A karakterest arra szokták mondani, ha valakinek erős arcvonásai vannak, kiálló arccsontjai stb. Pl Angelina Jolie-nak is karakteres az arca. Az, hogy ez pozitív, vagy negatív, az már szubjektív. Aki szánja, az általában pozitívumként szokta mondani. Akinek mondják, annak lehet negatív is, ha nem szereti az ilyen határozott arcvonásokat
2018. máj. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg már nem nézed a válaszokat, de azért leírom, hátha.... : D Bárki bármit mond, ha Louis Garrel-re hasonlítasz, akkor légy nagyon elégedett, nekem konkrétan megtestesíti az ideálomat az a férfi. (és nem hiszem, hogy egyedül lennék ezzel) : )) 27/N
2019. nov. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!