Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért látom azt, hogy minden...

Miért látom azt, hogy minden magyar csaj ugyanolyan r***dt gyönyörű (és megszólalásig hasonlít)?

Figyelt kérdés
1-2 hónapja hosszú keresgélés után végre rátaláltam a fb-n arra a csajra, akit számtalanszor láttam már a buszon. Gondoltam én. Annyira belezsongtam, hogy hetente figyelgettem mi újat posztol ki az oldalán (elég aktív volt). Aztán jött a pofára esés. Minap megint megláttam azt a csajt, akiről gondoltam, hogy ő az, de mivel már elég sokszor láttam az arcát, abban a pillanatban, amikor megláttam őt, egy rohadt nagy EPIC FAIL-t éreztem, mivel az arcvonásai és a haja tényleg hasonlóak, de egyértelműen nem az a csaj volt, akit én eddig hittem. Talán alkatra is kisebb. Simán lehetne az ikertestvére. Nagyon durva, hogy ennyire hasonlóak tudnak lenni a gének. És nem a tipikus szolis, agyonsminkelt, filcszemöldökös plázacicára kell gondolni, akiket tényleg nem lehet megkülönböztetni, hanem valóban egyediek voltak az arcvonásai. Átélt már vki hasonlót? Mi a véleményetek erről dologról?

2016. szept. 9. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Valószínű annyira csajhiányod van hogy minden csaj egyforma lassan már számodra.
2016. szept. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
akkor nem egy országban élhetünk..
2016. szept. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Velem is volt már ilyen, utána hosszas nézés után megtudtam őket különböztetni. Az első kommentelő gyökér.
2016. szept. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én ezekkel az "ecsetfejű" fiúkkal vagyok így.Nem tudom őket megkülönböztetni.Ugyan az a haj, öltözék.

Eltűnőben van az egyéniség.A hülye divatmajmolás miatt.Mi jó van abban, hogy ugyan úgy néznek ki? a divat is egyfajta "diktatúra", birkát csinál az emberből.Én nem szeretem különösebben, nem látom értelmét.

2016. szept. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Te egy másik országban élsz.
2016. szept. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!