Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Helix piercing elsőre karika?

Helix piercing elsőre karika?

Figyelt kérdés
Hélix piercinget tervezek szúratni, és a leginkább a karika tetszene, de nem tudom, hogy tényleg lényegesen meghosszabítja a gyógyulási idejét vagy nincs olyan nagy különbség (a simához képest :D ). Bármilyen tapasztalatot, véleményt nagyon szívesen olvasnék ezzel kapcsolatban! :)

2018. jan. 20. 01:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! :)

Az én véleményem szerint sokkal jobban jársz szúrásnál a talpas ékszerrel. Nem akad be olyan könnyen sehova, és kevésbé nagy az esély arra, hogy kerüljön a sebbe szennyeződés. Ugye, a karika akkor is mozog, ha nem mozgatod és úgy sokkal több koszt visz a lyukba. Aztán ha alvásnál ráfekszel, egy talpas ékszert még mindig nehezebb fájdalmasan elfeküdni, mint egy karikát. ;) Legalábbis, én sohasem tudtam karikában aludni :D A Conch piercingem egy tüskés végű patkó, már régóta megvan, de rettentő kényelmetlen. Egyedül a Rook az, ami szintén patkó és nem zavar, mert az nem a fülem peremén van.

Hidd el, érdemes talpas ékszerrel kezdeni, jóval hamarabb begyógyul és utána arra cseréled, amire tetszik. ;)

2018. jan. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia:) Lehet kicsit későn írok, de hátha tudok még segíteni :D Nekem pár napja szúrták a karikát, én is olvastam, hogy tovább tart amíg begyógyul, stb, viszont eddig nincs különösebb problémám vele :D Első piercingem, előtte csak a fülcimpába volt lőve. Kedden szúrták és aznap meg még szerdán érzékeny volt, egyszer belekaptam és kicsit megmozdult a karika, amit ugye nem szabadna neki, utána egy kicsit fájt, de nem volt nagyon gáz és egyébként ahogy telnek a napok, egyre kevésbé fáj. Betadinnal kezelem ugye, első két nap még arra is érzékeny volt, fájt miután bekentem, de mostanra már arra sem fájdul meg, igaz, nagyon ügyelek rá, hogy óvatosan nyúljak hozzá. Aludni a szúrással ellentétes oldalon alszok, ami egy idő után nagyon kellemetlen, és rettenetes késztetést érzek, hogy átforduljak a másik oldalra, de nem merek, úgyhogy általában rákényszerítem magam a bal oldalon való alvásra :D Magától nekem nem nagyon mozdul a karika, és eddig semmi gondom vele :D Remélem tudtam segíteni :)
2018. márc. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!