Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tartós szőrtelenítésre való...

Tartós szőrtelenítésre való gépet el lehet adni használtan?

Figyelt kérdés

Pár éve vettem, kb 100ezerért, használtam kb fel évig de aztán felhagytam vele. Azóta meg csak áll a szekrényben. El lehet ezt még adni valamennyiért? Fogalmam sincs, h meddig működik mert ugye korlátozott számú villanást képes kifejteni és nem tudom eddig mennyit használtam el. Amúgy Philips lumea.

Nem szeretnék egy vevőt sem átvágni, ezért nem tudom jó szívvel eladni, mert mi van ha 2 hónap múlva már nem működik. Mennyit lehet ezért kérni valamint szerintetek van erre vevő?


2018. jan. 21. 12:18
 1/3 Gál Zoé ***** válasza:
40%
Jófogás, facebook csoportok, vatera
2018. jan. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem az a kérdés h hol hanem h egyáltalán szokás-e és mennyire tisztességes dolog, érdekelne h van-e aki azt mondja ő alapvetően venne ilyet és bevállalja a kockázatot
2018. jan. 21. 12:27
 3/3 Gál Zoé ***** válasza:
Oké, akkor bolti ár -40%.
2018. jan. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!