Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ti felnőtt kprotokra kikupálód...

Ti felnőtt kprotokra kikupálódtatok vagy éppen az ellenkezője?

Figyelt kérdés
Én lerobbantam az egyetem alatt, meg előtte a csalàdi problémák miatt.
2018. jan. 26. 17:50
1 2
 1/14 anonim válasza:

2 szó, szerezz barátokat!

2 sorból kiderűlt, hogy nem bővelketsz belőle :-D

2018. jan. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
bővelkedsz*
2018. jan. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
51%
Aki gyerekként, tiniként ronda volt, az felnőttkorára se lesz szebb, csak meg is öregszik mellé.
2018. jan. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%

Egy csomó problémám volt az évek alatt, tragédiák is történtek, egyetemre is jártam. Sosem robbantam le, mindig is igényes voltam. Lenézem azokat akik nem adnak magukra.

35n

2018. jan. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

1. A barátok csak ellenségek.

2. Valaki lerobbanva a legszexibb.

2018. jan. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Amúgy minden attól függ, mennyire érzed magadnak jól ezt a világot. Én utálom az embereket, legszívesebben minden szembejövőt baltával agyonvernék, úgyhogy jól érzem magam így, nem vagyok lerobbanva, de ha az is lennék, még úgy se érdekelne senki véleménye. A világ formálja az embert, és ha lerobbansz, az nem a te hibád, hanem az embereké.
2018. jan. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én határozottan kikupálódtam. Tini koromban nem voltam szép, nagyon nem, önbizalomhiányos is voltam rendesen. Semmilyen volt az alakom, a hajam, az arcom, ne szerettem önmagamat. Most 27 évesen érzem magam a legjobb formában eddigi életem során, de már olyan 21-22 éves koromtól évről évre jobb a helyzet. Sportolni kezdtem, szolidan sminkelni, igényesen öltözködni, ápolni a hajam, körmeim, és most kifejezetten szép nőnek tartanak, és tartom már magam én is.
2018. jan. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Sunshinedoll ***** válasza:
Én évről évre szebb vagyok. Ezt betudom annak, hogy egyre jobban megismerem magam, tudom, mi áll jól, mit szeretek, miben érzem magam jól, mi tesz boldoggá, és ezek együtt mind a kisugárzásomon, a magabiztosságomon, és összességében a külsőmön is sokat segítenek.
2018. jan. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Metionin ***** válasza:

Én kikupálódtam. Gyerekkoromban és kamaszkoromban nagyon csúnya voltam, felnőttkoromra meg már inkább szépnek mondanak, bár arcot tekintve inkább vagyok karakteres.

Kamaszkorom: csontsovány alak, kiálló csontok, csontos arc, pattanások, anyám által szarul levágott haj, 2 számmal nagyobb régi ruhák, tövig rágott köröm. Most: sportosan vékony alak, szép bőr, szép haj, méretben megfelelő ruhák, normális köröm, az arcom is valahogy szebb lett. Igazából én gyerekkoromban voltam lerobbanva, amiben sok része volt a szar családi életemnek de amint megszabadultam ettől, elkezdtem külsőleg is rendbejönni.

2018. jan. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Huuu, utolsó én pont fordítva.
2018. jan. 27. 15:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!