Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan legyen több önbizalmam...

Sportlady05 kérdése:

Hogyan legyen több önbizalmam és hogyan lássam szebbnek magam?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy mások teljesen szépnek tartanak, de én magam nem, pedig szeretném elhinni, de belenézek a tükörbe és valahogy nem megy. Nem nagyon merek a fiúkkal barátkozni sem rögtön zavarba jövök

És nem akarom hogy csúnyának gondoljanak

ápolt vagyok, rengeteget sportolok szóval nem vagyok dagadt sem vézna inkább ilyen izmos alkatom van. A hajam barna göndör és hosszú a szemem sötét kékek az ismerőseim ezeket szoktak kiemelni bennem

Hogyan szerezzek több önbizalmat? 😊


2018. jan. 27. 21:50
 1/2 anonim ***** válasza:
59%

próbáld meg azt nézni, hogy mi jó benned és ne a hibákat keresd

külső és belső pozitívumokat is keress és ezeket próbáld meg megjegyezni, bővíteni őket és felidézni, ha épp megint nem éreznéd magad elég szépnek vagy értékesnek

először lehet nem olyan könnyű ez, de meglátod egyre könnyebb lesz meglátni magadban a szépet

2018. jan. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igazad van és köszi a tanácsot

Meg fogom fogadni 😊

2018. jan. 28. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!