Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Akiknek van önbizalmuk,...

Akiknek van önbizalmuk, sokkal szebbek? Más ember szebbnek látják őket?

Figyelt kérdés

Pl: ha van egy lány aki szép de nincs önbizalma és egy aki nem annyira szép de van önbizalma szebb?


Vagy akár szép és kevésbé, sokkal többet dob rajtuk?


Sajnos nekem nincs önbizalmam, nem tudom mit tegyek érte:(



2017. szept. 7. 18:22
 1/3 anonim válasza:
100%

Minden nap mondogasd a tükör előtt magadról pozitív dolgokat. :) "Szép vagyok" "Fontos vagyok" satöbbi. :)

Húzd ki magad és mosolyogj! :)

NE mondogasd, hogy nincs önbizalmad, hanem hitesd el magaddal, hogy igenis van! :) Hidd el, tudom miről beszélek! :)

2017. szept. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen. Akinek van önbizalma,kihúzza magát,mosolyog,magabiztosabban sétál és beszél. Ezek mind hozzáadnak egy kis pluszt a megjelenésedhez. Nem minden az,hogy milyen az arcod vagy az alakod.

Nekem az a taktika jött be,hogy megpróbáltam úgy viselkedni,mint akinek van önbizalma. Egy idő után ez a szerep rámragadt,teljesen magabiztos a fellépésem annak ellenére,hogy nem vagyok megelégedve magammal.

2017. okt. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem, az önbizalom soha nem látszik kívülről. Amit te értesz, az a beképzeltség, ami visszataszító. Önbizalom az, mikor mondhatnak neked bármit, nem érdekel, és csinálod a dolgod. Pl. ha összefostad magad, és kimész az utcára egy fosos bugyiban, ahhoz kell önbizalom, hogy tudod, hogy úgy is képes vagy megnyerni az embereket.
2017. okt. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!