Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki lenne?

Szerintetek ciki lenne?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy én imádom Stephen Kinget, ebből kifolyólag az "Az-t" is... És hát találtam egy Pennywise-os (tudjátok ő "Az")telefontokot és ciki lenne azt hordani?

Csak mert sokan már csak divatból is odavannak érte, én pedig nem szeretném ha mindenki azt hinné, hogy én is csak a "divat miatt" vettem olyan tokot...

Amúgy nem ijesztő maga a tok, direkt visszafogottat válaszottam ( csak maga a sárga esőkabátos Gorgie látszik a piros lufival)

Huuu bocsi a kisregényért, és nagyon szépen köszönöm előre is a válaszokat :)

Normális válaszoknak megy a zöld mancs

16/L



2018. jan. 29. 21:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Figyu, ha neked tetszik, ki nem tojja le más véleményét. Sztem vedd meg, és örükj neki🤗
2018. jan. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy ciki, már azért sem, mert ugye most divat.

Ha majd leül a hype és te még akkor is hordod, látni fogják, hogy tényleg szereted(Gondolom aki haverod, az úgy is tudja).

Meg egyébként is...ne érdekeljen más véleménye!:D

2018. jan. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem lennél nyomi ha ilyet hordanál magaddal. De nyilván inkább te döntsd el mit tetszik és mi nem, ha tetszik, hát vedd meg!
2018. jan. 30. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked tetszik, akkor használd nyugodtan, nem ciki. Szerintem a legtöbben, akik divatból megnézték a filmet, azok nem fognak ilyen dolgokat venni. :)
2018. jan. 30. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
42%

Én megmondom neked az őszintét. Én nem vennék semmilyen tokot a telefonomra(persze nem azt mondom, hogy ez a jó gondolkodás). Ha egy csajnak látnék a telefonján egy ilyen tokot, akkor gyerekesnek gondolnám. Persze sok mindentől függ, hogy milyen reakciót vált ki, viszont sok mindenkinek szerintem ez jönne le. Az, hogy írtad, hogy szereted Stephen Kinget és az Az című művét is, nem hiszem, hogy sok embernek jutna hirtelen eszébe. Viszont így, hogy ezt írtad, sokat változtat a dolgon. Így, ilyen formában nekem tetszene is a dolog. Viszont mivel gondolom nem olvassa mindenki ezt a kérdést, aki a kezedben látja majd a telefont, így az első verzió lép majd általában érvénybe.

Ha neked tetszik a tok, és tényleg nem sok ilyen mintás meg rajzos meg ilyesmis cuccod van, akkor abban az esetben mindenképpen jó dolog, mivel felvállalod önmagadat és szerintem még egy kicsit aranyos is.

Ez az én véleményem, remélem, hogy segítek vele, és ne érts félre, nem lebeszélni akarlak, csak mindenképp gondolt át, amit írtam.


16/F

2018. jan. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
16 éves, nyilván gyerek.
2018. jan. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, természetesen mindenkinek ment a zöld kéz :))

Azért várom még a válaszokat :D

2018. febr. 10. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!