Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon ciki manapság a sima...

Nagyon ciki manapság a sima körömlakk? Minden osztálytársnőmnek műkörme vagy géllakkja van

Figyelt kérdés
2018. jan. 29. 20:41
 1/9 anonim ***** válasza:
20%
Elég proli környék lehet
2018. jan. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%
Igen, nagyon ciki. Nem hiszem el hogy lehetsz annyita igénytelen, hogy nem csináltatsz műkörmöket. A helyedben így nem merném oda tolni a pofám órákra se.
2018. jan. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
25%
Ha lenne a proliságnak címere, a műköröm biztosan rákerülne.
2018. jan. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Nem ciki. Rajtam általában mindig ámulnak, hogy meg tudom csinálni magamnak szépre a körmöm.
2018. jan. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
Nem ciki. Az a ciki, ha félig lekopott lakkal mászkálszm
2018. jan. 30. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
20%
Nem ciki. Számomra például nagyon ronda a műköröm, főleg fiatalokon. 40es nőkön elmegy.
2018. jan. 30. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne ciki? Egyébként meg legyen olyan körmöd, amilyet te szeretnél.


16/F

2018. jan. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a ciki, ha valakinek koszos/szakadozott/lerágott/túl hosszú igénytelen körme van. Ebben semmi ciki nincsen. Sosem értettem, hogy ennek mi a jelentősége, hogy most lakkozva van, géllak van-e a körmödön, shelllakk van-e a körmödön vagy pedig műkörmöd van és, ha igen, akkor porcelán vagy zselé...Tök mindegy, ha szépen és normálisan, igényesen van megcsinálva, akkor annyi látszik belőle, hogy ki van festve. Ennyi. Nekem műkörmöm van már régóta, mert szeretem, ha szépen ki van festve, viszont a sajátom nagyon gyenge, vékony és nem lehet se megnöveszteni, se formázni, úgyhogy meg kell erősíteni és a zselé vált be a legjobban. Előnye, hogy tartós, nem nekem kell vele foglalkoznom és szép, igényes. Ugyanakkor tök jó lenne, ha saját magamnak is meg tudnám csinálni és ki tudnám festeni sima lakkal, mert az olcsóbb, gyorsabb és akár minden nap másik lehet, ugyanakkor pl. hátránya, hogy kevésbé tartós. Abszolút nem gáz.
2018. jan. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
96%
Lakkozd nyugodtan a saját körmödet, de manikűrözni, egységesen tartani a hosszát, figyelni, hogy ne pattogjon le, kell. Szerintem ez baromi időigényes, szóval inkább havonta egyszer megcsináltatom profival, aki fél óra alatt megvan vele.
2018. febr. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!