Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kicsit több mint egy hete...

Kicsit több mint egy hete vettünk egy Babyliss hajvasalót az Euronics-ban. De alig vasalja a hajamat és nem zár rendesen. és félek hogy széttörik, mert amikor bezárnám. Olyan mintha kiugorna a helyéről és nem zár be. Szerintetek VIGYEM VISSZA?

Figyelt kérdés
eredetileg Remingtont akartam venni. De az eladó azt mondta, hogy az nagyon rossz és hogy a nevet fizeted meg. Az ár nem számított de most 2 hét után nem akarok még egy hajvasalót venni.
2010. jún. 6. 18:50
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
nagyon sürgős lenne!!..előre is köszi:D
2010. jún. 6. 18:53
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
a babyliss nekem se nagyon vasalta én imetec-eset vettem
2010. jún. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
vidd vissza a bsbyliss elég gyatra márka.a remington nagyon jó!ne hallgass az eladóra
2010. jún. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

te jó ég...

pont hogy a remington a jó és nem az a f*s bayliss!!

milyen eladók azok?!

ezentúl jobb, ha nem hallgatsz rájuk.

a Remington nagyon jó hajvasaló, én azt ajánlom. Lehet van jobb is, de ha olyat akartál venni akkor nagyon ajánlom!

2010. jún. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a válaszokat..ma vittük vissza, és azt mondta a nő, hogy kb. 2 hét múlva jön meg..csak akkor adják vissza a pénzt, ha gyárihibás és akkor sem biztos, mert lehet hogy akkor is csak egy ugyanilyen újat kapok..majd írok hogy mi lett..:D
2010. jún. 7. 19:32
 6/11 anonim ***** válasza:

gagyi az összes, ha minőséget akarsz, vegyél mondjuk Panasonicot


[link]

2010. jún. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Kedves 18:13!

Amit linkeltél az egy hajsütő ami nem ugyanaz mint egy hajvasaló.

És kérlek ne mondd azt, hogy gagyi az összes. Nekem már 4 éve van egy Remington hajvasalóm ami fél perc alatt melegszik fel, kerámiabetétes, minden reggel használom és láss csodát...soha semmi baja nem volt még.

Szóval amíg nem próbáltad végig őket (amit kétlek) addig ne alkoss mindegyikről véleményt!!


Bocsánat az Offért de nem bírtam szó nélkül hagyni!

2010. jún. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
19:18-as semmi baj.. milyen tipusú remington hajvasalód van ?
2010. jún. 14. 19:34
 9/11 A kérdező kommentje:
bocsánat 19.28 -as
2010. jún. 14. 19:34
 10/11 A kérdező kommentje:
18:13-mas..biztos a panasonic is nagyon jó, de inkább remingtont veszek majd, ha végre kiderül hogy megjavítják vagy kicserélik vagy visszaadják a pénzt..
2010. jún. 14. 19:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!