Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ciki pattanásos háttal strandr...

Ciki pattanásos háttal strandra járni?

Figyelt kérdés

Ötletek hogy mivel lehetne eltüntetni őket?

16F


2010. jún. 6. 19:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem túl szép látvány, de nekem is az és elmegyek strandra. Nehogymá azé üljek otthon egész nyáron.Nem hiszem hogy teljesen meg tudsz szabadulni tőlük. :(
2010. jún. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nah én 16 és fiú vagyok! Enyém is pattanásos a hátam. :(
2010. jún. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki, mert a strandon nem az a lényeg, hogy csak kigyúrt pasik és tökéletes alakú nők legyenek. Amiatt nehogy ne menj strandolni!

Biztosan van olyan szer, ami a te bőrödnek megfelelő, és a pattanásaidat ha nem is teljesen tudja eltűntetni, de talán "enyhíteni" tudja, bár nem írtad, hogy nagyon pattanásos-e.

2010. jún. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
55%

Unokatesómnak az vált be, hogy napoztatta sokat a hátát! :)

Plusz, élesztőt is szokták pattanásra javasolni, naponta egy csipetet próbálj megenni. (azért "próbálj", mert sokan nem szeretik az ízét :))

2010. jún. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
55%
Én "berendszeresítettem" ebből a célból a húgom "használatát", de nem adom kölcsön.
2010. jún. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki, nincs tökéletes ember! Mindazonáltal ne hagyd magad! Először is menj el bőrgyógyászhoz! Ha már elmentél és nem használt semmit a tanácsa, vagy nincs mód arra, hogy elmenj hozzá, akkor keress a neten praktikákat. A napozás az tuti, hogy segít, illetve használj különböző pakolásokat..jójó, tudom, hogy nem valami férfias, de ha használ, akkor kit érdekel?...a cél szentesíti az eszközt:D..plusz nem kell senkinek sem tudni róla;)

Nekem az arcomon szokott néha pattanás lenni és olyankor aknesolt használok, ami leszárítja őket...persze a bőrödet is szárítja!sok sikert!

20/L

2010. jún. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Menj el kozmetikushoz és minden nap kenegesd tonikkal miután elmult azután is ... és ha tudsz szerezz be hátkefét és minden nap fürdéskor sikáld meg a hátad 2 hét alatt már szerintem elis mulnak:D
2010. jún. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
20.19-es vagyok: az aknesolt gyógyszertárban vény nélkül meg tudod venni.
2010. jún. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem ciki, nézz körül, mindenkin lehet hibákat találni, nem te leszel az egyetlen aki nem tökéletes. Nekem is pattanásos, nem csak a hátam hanem a mellem, karom, combom, arcom is. Mégis megyek strandra ha kedvem van, akinek nem tetszek majd nem néz rám.. A hátam mondjuk én hosszú hajjal takargatom, más nem vált be még sajnos.
2010. jún. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

napozni kenegetni fogom az tuti .:D

2010. jún. 6. 21:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!