Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tudnátok jó hajfestéket/szinez...

Tudnátok jó hajfestéket/szinezőt mondani?

Figyelt kérdés

Olyan hajfestéket/szinezőt szeretnék venni ami kicsit tartósabb de egy időután kijön belőle. Kék vagy lila színűt.

Egy párról olvastam hogy bezöldült es eltorezedett a haja aki befestette vele a haját.


2018. febr. 5. 11:31
 1/1 Metionin ***** válasza:

Leírom azokat amiket eddig használtam, válogasd ki ami tetszik :D

Crazy color: ebből mindig van itthon mert jól fog, a capri blue és a lila is elég tartós nekem, szeretem, nem mellesleg olcsó **** (990 ft)

Garnier color XXL: na ez a már kék részeket befogja,a lenövést nem (wtf) amúgy a színe jó de csak szőkített hajon fog *** (1500 ft)

Alfaparf revolution: ezt használom leggyakrabban, a true blue nagyon kék, szerintem tartós is és isteni az illata ***** (1500 ft)

Igora: nagyon tartós, nagyon kék de sajnos kvadrága, úgy évente szánom rá magam ***** (2790 ft)

BES: ezt régen használtam, emlékeim szerint egész jó, könnyen adagolható mert pumpás és bár drága, nagyon sok van benne ****(2500 ft)


Most készülök kipróbálni a Berina nevűt ha méltóztatna megérkezni végre :D


Akinek eltöredezett a haja, az nem a színezőtől volt, ugyanis ezek direkt festékek, nem roncsolnak. Az illető a szőkítéssel cseszte el a haját.

Kopáskor prsze zöldülnek de nem mindegy hány mosás után. Nyilván ha gyakran mosol hajat akkor gyorsabban kopik. És bizonyos samponok is jobban kiszedik. Na meg festés után nem szabad megmosni samponnal, mert egy az egyben kiszedi aztán megy a sírás. Először meg kell mosni, utána színező majd hideg vízzel lemos, balzsam. Ja és a dobozokra írt hatóidőt felejtsd el. Csapd fel a hajadra legalább 1 órára, nem tud roncsolni de minél tovább "érleled", annál élénkebb lesz. Sokat segít az is, ha kéthetente keversz egy kis színezőt balzsamba és bepakolod vele a hajad.

(Ja az árak tájékoztató jellegűek, én ennyiért vettem őket)

2018. febr. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!