Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy tudnám a leginkább...

Hogy tudnám a leginkább fájdalom mentesen és a lehető legegészségesebb módon lekötni a melleimet?

Figyelt kérdés
A karakteren akit cosplayelnek fölül csak egy ing van az meg nem igazán takar...olvastam már mindenféle megoldásról pl: fásli stb. Viszont ezek elég fájdalmasak ha hosszú távon rajtam vannak.

2018. febr. 6. 19:17
 1/6 anonim válasza:
100%
Ne "kösd le",vegyél bindert. Ha nem túl nagyok (b vagy kisebb), egy szorosabb sportmelltartóval is működne szerintem.
2018. febr. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Bindert itt Magyarországon is tudok venni valahol?(és kb mennyibe kerül?)
2018. febr. 6. 20:12
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én annó egy Andy Warhol cosplaynél kötöttem le a melleimet fáslival. Kb 4-5 óráig voltak lekötve. Nem volt számomra fájdalmas. Hozzá teszem kb 70-Bs méretű a mellem tehát nem kellett sok mindent lekötnöm.
2018. febr. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%

Kérlek ne használj se fáslit, se egyéb hasonlót. Bindert legkönnyebben interneten tudsz rendelni, ha ilyet rendelsz figyelj oda hogy ne legen kisebb a méretednél mert az is balesetveszéjes, egy redndes binder egyépként nem túl olcsó. Othoni megoldásnak jó lehet egy szorosabb sportmelltartó vagy tobb (vagy kettő attól függ mekkora a melled), ha a melled viszonylag kicsi és van othon börre is ragasztható tapasz (nem jut eszembe a neve de szerintem tudod mire gondolok) , szikszalagot semmiképp ne használj. A legfontosabb pedig: ha fáj amilyen gyorsan csak tudod vedd le/öltözz át!

Megkérdezhetem kinek akarsz beöltözni?

2018. febr. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A lényeget elmondták előttem, még annyit hadd tegyek hozzá, hogy ragasztani rugalmas spandex alapú sportragasztóval érdemes (sportszaküzletekben lehet elvileg kapni, én ismerősön át szerzem be úgyhogy sajnos pontos hellyel nem tudlak kisegíteni), binderből pedig vagy ebayen lehet kapni 1-2 ezerért egy normálisabbat, vagy ha többet rá tudsz szánni, akkor ezen az oldalon összegyűjtötték a legjobbakat a márkás fajtából: [link] (bár ahogy nézem, még itt is van ötdolláros kategória, de ezeket mindennapos viseletre tervezik, úgyhogy ennél biztosabbat nem találsz.)
2018. febr. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!

Juuzou Suzuyának a tokyo ghoul-ból

2018. febr. 7. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!