Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit csináljak másnaposság ellen?

Mit csináljak másnaposság ellen?

Figyelt kérdés
Tegnap iszogattam voltam már rosszabbul is most csak lüktet a fejem de nagyon ittam sok vizet ettem gyümölcsöt ittam uborkalevet mert ezeket olvastam neten hogy elvileg működnek de hát nemigazán.. És haveromnak ma van szülinapja reggeltől fogva inni akar én is akarok csak zavar ez a fejfájás mit tudok gyorsan csinálni ellene ? gyógyszer nincs itthon

2016. okt. 13. 06:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Gyógysört szoktak mondani, magyarul ha ráiszol elvileg helyrehoz.


De szerintem,

alvás

zuhany,

kaja, sok folyadék, víz

vitamin, B vitamin c vitamin ha cigizel is,

multivitamin a legjobb.


Meg eleve piálás után úgy kell lefeküdni, hogy megiszol 1L vizet, ha nem megy akkor is.


És akkor nem kelsz fel fejfájással.


Na meg fájdalomcsillapító, de az meg nincs most.


Egy sört próbálj ki.

2016. okt. 13. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
okés iszok egyet köszi a segítséget :D
2016. okt. 13. 06:30
 3/5 anonim ***** válasza:

Kutya harapását szőrével, tartja a mondás. Ez azt jelenti, hogy a másnaposság ellen legjobb az aznaposság. :-)) Tehát, ha ráiszol.

Ennek egyetlen hátránya az, hogy ezzel a módszerrel könnyebben rászoksz az italra.

2016. okt. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
már bebasztam :D
2016. okt. 14. 14:55
 5/5 anonim ***** válasza:
No, akkor holnap megint kiírhatod a kérdést. :-))
2016. okt. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!