Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Helix piercing tapasztalatok?

Helix piercing tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Szeretnék kettő helix piercinget a fülembe. (Egymás alatt). Az érdekelne, hogy piercingesnél vagy a Claire's-ben csináltassam? Illetve szúrassam vagy lövessem? (Claire's-ben csak lövik). Tudom, hogy a szúrás biztonságosabb, de nagyon félek, hogy a szúrás sokkal jobban fáj, mint a lövés. És milyen érzés amikor átszúrják? Nagyon fáj? Mennyibe kerül kettő piercing? Lehet egyből patkóval készíteni? (Később majd karikát szeretnék). Ha már van helixetek, le tudnátok írni a tapasztalataitokat? Olyan, mint a fülcimpa lyukasztás? Ha igen, akkor jó, mert a fülcimpalyukasztást konkrétan végigröhögtem, egyáltalán nem fájt.


14/L


2018. febr. 7. 21:27
 1/8 anonim válasza:
100%

Szia. Nekem is van csak egy szív alakú ékszer. Megpróbálok válaszolni.

Egyértelműen szúrasd, kicsit drágább de jobb mintha egy fülcimpa lyukssztóval lövik, szóval picert keresess! ;)


Fájdalom küszöböd mekkora? Nekem mikor átszúrták, mintha a víz alatt lettem volna, a füledbe megy a víz :D

Nekem a picer mondta hogy tartsam vissza a levegőt, fogat szoríts.

Nem, nem fájdalmas csak kellemetlen

Szalon függő. De en 5-6 ezerre tippelek.

Es sztem lehet. Ha nekem szív van a fülembe, akkor a patkó is mehet :)

Hát, nem egészen. 15 mp az egész. ( pénteken megyek industrial t szúratatni szóval) :D


Remélem segíttetem, nyugodtan írj ha van kérdésed. Szép napot

16/lány, PC mániás

2018. febr. 10. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

1.vagyok,

Csak nagyon vigyáznod kell ha 2 is lesz, nekem vérzett is, igy is begyulladt a fülem, meg ilyenek :D

Ápolni rendszeresen. Hajaddal vigyázz, tesin is. Pár hónapig, nem tudsz pl. Bal oldaladon aludni, de az en pcm mar tulelt mindent, pedig csak 3 hónspos

2018. febr. 10. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp keress piercert, és szúrasd, mert utána sokkal könnyebben gyógyul be és kevésbé lesz problémás. Én egyből karikát kértem bele, de patkóval is biztosan megcsinálják. Sokkal olcsóbb ha te viszed az ékszert, viszont nagyon figyelj, hogy milyen anyagból van és milyen minőségű.

Nem véletlenül mondják, hogy titánnal érdemes, nekem mindkettő van és a titán sokkal gyorsabban gyógyult. Hónapokig gyógyul, szóval azt a max 1-2 ezret érdemes rákölteni plusszba.


A fájdalom változó, nekem elég kellemetlen volt az összes piercingem, másnak meg csak egy szúnyogcsípés. A fülcimpánál mindenképp rosszabbra számíts. Viszont nagyon gyorsan túl vagy rajta, ezért is érdemes profihoz menni, aki tudja mit csinál. Remélem tudtam segíteni. :)

2018. febr. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) mindenkinek ment a zöld kéz :)
2018. febr. 12. 22:05
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
(lehet kicsit későn írok)mindenképp szúrasd!!..nekem kozmetikus lőtte valahogy augusztus elején..szenvedtem vele,kamilláztam,klóros víz sem érte..tisztogattam kb 2 hétig minden nap,aztán hetente egyszer bizsut se tettem bele..de február során többször voltam állkapocs röntgenen,ahol ugye ki kell venni a fülbevalókat..alig tudtam kirángatni,úgy rá volt szorítva.ahogy kiszedtem rögtön bevérzett,lüktetett,bedagadt,és borzalmasan fájt.elmemtem bele karikát venni piercingeshez,és az eladó cuki volt:megnézte,és közölte,hogy amúgy elég rossz helyre lett lőve,örüljek hogy nem tört el a porc a fülemben..szóval mostmár semmi pénzért nem fogok lövetni..
2018. febr. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek😊 utolsó, nem késtél el :) két hónap múlva lesz a szülinapom, akkor fogom szúratni. Arra gondoltam, hogy az Elvis tattoo&piercingben. Mindenkinek ment a zöld kéz😊
2018. febr. 28. 22:09
 7/8 Nevtelenxdd válasza:
Amugy tudom hogy nem most irtak, de akarhol nezem 14-15 eves (lanyok leginkabb) szuratnak helixet. En meg itt vagyok 12 eves es holnap megyek lovetni😅
2019. dec. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szia! Én is szeretnék piercinget szúratni az elvis tattooban. Van valami tapasztalatod? Vagy helixet vagy industrialt szeretnék. Valamint ha megcsinálták neked mennyibr került és mennyi idő alatt gyógyult be? Előre is köszönöm ha válaszolsz
2021. júl. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!