Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tapasztalatok helix fül...

Tapasztalatok helix fül piercingel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Mennyire fájt mikor csinálták? Érzéstelítik közben? Mennyi ideig gyógyult? Mennyi idősek voltatok? Előre is köszi ha válaszoltok

2018. jan. 10. 16:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem 20 éves korom óta van meg, érzéstelenítés nélkül szúrtam magamnak, amikor épp egy piercinges tanfolyamon vettem részt. 6 hét alatt gyógyul meg teljesen, nekem addig egy titán karika volt benne, utána már bármilyen anyagú ékszert elvisel. Néha ha elfekszem álmomban, akkor fáj egy napig, de amúgy teljesen okés.


23L

2018. jan. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha fémérzékeny vagy, akkor amúgy bioplast vagy szilikon ékszert rakass bele.


1.

2018. jan. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A szúrás nem fájt, viszont utána nagyon. Nekem viszonylag gyorsan, két hónap alatt teljesen meggyógyult. Pár héttel a 15. szülinapom előtt csináltattam.
2018. jan. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
39 voltam, amikor szúrtam magamnak, nem fájt, 4-5 hónap alatt gyógyult meg
2018. jan. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat 😘
2018. jan. 12. 13:18
 6/6 anonim válasza:
Én most csináltattam decemberben, 19 évesen :)...és úgy gondolom egész szépen gyógyul, ahhoz képest hogy lőve volt. Nekem nen érzéstelenítettek. Aludni még nem igazán tudok rajta, és óvatosan bánok a hajammal is azon az oldalon, mert ha beleakad az igazán kellemetlen, de egyébként, az első pár nap rosszabb, utána ténylegesen sokat javult.
2018. jan. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!