Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha csütörtökön orrpiercinget...

Ha csütörtökön orrpiercinget csináltatok hogy fog kinézni másnap az orrom? Bevállalható egy buli?

Figyelt kérdés
Pénteken meghívtak egy buliba, ami ugye nem cigifüst mentes hely... Rosszat tennék vele az orromnak? Egyáltalán mire számítsak a következő pár napban, ha piercinget csináltatok, nagyon csúnya lesz ott körülötte?
2010. jún. 7. 19:37
 1/3 anonim ***** válasza:

szia

én pénteken csináltattam és hát nekem még piros se volt egy kicsit gennyes volt és kicsit sebes de mikor takarítottam/spray akkor lejött ,de szerintem ez embertől függ

Üdv

14/l

2010. jún. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet hogy picit piros lesz, de simán vállalható. Utánna mosd ki rendesen, fertőtlenítsd mint mindig és nem lesz baj.
2010. jún. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Oké, köszi, hogy írtatok! :)
2010. jún. 8. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!