Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ciki, ha rendezetlen fogsorú...

Ciki, ha rendezetlen fogsorú ember orrpiercinget csináltat (akár karika, akár pötty)?

Figyelt kérdés
Nekem rendezetlen a fogam,kiestem abból az időből,mikor még a tb állta,ezért így maradt. Nemm áll ki egy fogam sem,de elég rendezetlenek. Vélemény? Előre is köszönet. :)
2011. aug. 11. 19:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi köze a fogaknak az orr piercinghez? Nem ciki, de ha zavar, akkor go fogorvoshoz.
2011. aug. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak annyi,h pl beugatnak,h ink a fogadat csináltatnád meg... :-/ Vannak ilyen barmok...
2011. aug. 11. 19:38
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem ha egészséges a fogad, ne csináltass vele semmit. Nem baj, ha kicsit kuszák. Volt ismerősöm, aki azért rakatott koronát a fogára (ergo a jó fogát tönkretetette), mert az csálé volt. Fogszabályzó most is drága. Szerintem simán mehet a piercing, semmi köze hozzá.
2011. aug. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Egészségesek,persze,csakhát rájuk férne az igazítás :D Oké,rendben. Köszönöm szépen nektek. :)
2011. aug. 11. 19:45
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
mindenféle orrpircing ciki, akárhogy állnak a fogai
2011. aug. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Az olyan emberek a cikik, mint az utolsó, akik még írni sem tudnak, mégis okoskodnak...

Nyugodtan csináltasd meg, tényleg nem függ össze a kettő.

Vannak parasztok (van rajtam kb 6 kg felesleg, erre a nyelvpiercingemre volt aki beszólt, hogy inkább fogyjak le, minek nekem pc... xD) A hülyékkel nem kell foglalkozni...:-D

2011. aug. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

22:46:


Nagyon kedves vagy,köszönöm. :) Ó,hát rajtam is van felesleg,bőven. Nah,épp az ilyen parasztokra gondoltam,amilyenről Te is írtál! :)

2011. aug. 12. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!