Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, akik kevesebb pénzből...

Lányok, akik kevesebb pénzből éltek. Hol vásároltok?

Figyelt kérdés

Leginkább a kozmetikumok érdekelnének, ruhát nem vesz havi jelleggel az ember, illetve én is kizárólag leárazáskor szoktam.

Inkább kozmetikumok, hajápolás, bőrápolás.

Milyen kozmetikumokat használtok? Sampon, balzsam?

Arcápolók?


Érzékeny bőröm van, még a tusfürdőt is meg kell válogatnom, így kicsit nehezebb.


2018. febr. 14. 13:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Drogériákban DM,Rossmann,Müller és még szeretem a Lidl sajátmárkáját a Cient is.Nekem onnan sok dolog bevált jobban mint a drágább árkategória,ha bevált az olcsó mért a drágábbat vegyem? :D

Sampon: Isana (Rossmann) vitaminos samponja fehér,narancssárga a flakonja csak 550 ft és szilikon mentes

Smink lemosó: Cien,törlőkendő szintén,meg a rózsaszín Brilliant samponja is jó a cien-nek,tusfürdő: változó,Müllerbe van nagy tusfürdő többféle kb 350 ft meg a DM balea 270-ért,szempilla spirál meg többi smink: változó, Lovely Essence olcsóbb árkategória..alapozót nem használok,dezodor:Fa

2018. febr. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
3%
Lopni szoktam inkább.
2018. febr. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én még AVONozni szoktam, de ha érzékeny bőrű vagy akkor azzal óvatosan mert sok benne az illatanyag, ami esetleg irritálhatja a bőröd.
2018. febr. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kinai boltok, majdnem fele, de 60-70 %-al olcsobb árakon adják a cuccokat.
2018. febr. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kínai boltok és leárazások!
2018. febr. 15. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!