Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyire igaz, hogy a jóvágású...

Mennyire igaz, hogy a jóvágású, sportos pasiknak a vékony lányok tetszenek?

Figyelt kérdés

Olvastam itt valahol gyakorin, hogy a helyes, sportos pasik mind a vékony lányokat szeretik.

És belegondoltam abba, hogy talán igaz lehet.

Ha a híres embereket nézzük, ott van pl. Brad Pitt, neki csak vékony barátnői voltak (Gwineth Paltrow, Jennifer Aniston, Angelina Jolie), Johnny Depp egy interjúban vallotta be, hogy neki a vékony, szexi lányok tetszenek (volt viszonya Kate Moss-al és Jennifer Grey-el, az élettársa Vanessa Paradis). Lenonardi DiCaprio barátnője sokáig Gisele Bündchen volt, most Bar Refaeli.


A családomban az öcsém, aki objektívan jó pasi, ő is a vékony lányokat szereti. Az apám unokatestvére aki fiatalon egy nagyon jóképű pasi volt, és focizott, oda voltak érte a nők, neki is csak vékony barátnői voltak (olyat kapott meg amilyet akart).


Szerintetek? Ez igaz? A helyes, sportos pasiknak mind vékony nő kell?



2018. febr. 15. 23:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek ugyanaz az ideálja...:)
2018. febr. 16. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az elsőnek van igaza, nézd meg Hugh Jackman, vagy Pierce Brosnan feleségét, egyik sem vèkony..Ráadásul már "fénykorukban" is ők voltak a feleségeik amikor felkapott színészek voltak.
2018. febr. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hugh Jackman-ről hallottam csak érdekből vette el a feleségét.

Pierce Brosnan feleségéről láttam esküvői fotókat, kifejezetten nádszál volt. De utóbbi ritka kivétel, becsülöm érte kitart mellette.

2018. febr. 16. 17:26
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindenesetre mindkettő már rég elválhatott volna, ha valamilyen problémája lenne otthon..
2018. febr. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Izlesek es pofonok...

Sok kigyurt, kondis csavo szokott irni nekem, pedig nem vekony vagyok, hanem inkabb Nicki Minajos alakom van. Ettom fuggetlenul volt katona baratom, aki azert nem kicsit volt kigyurva, megis szeretett.

Van aki szeret belemarkolni ide-oda...

2018. febr. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!