Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, mennyire jön be...

Lányok, mennyire jön be nektek egy ilyen nem kigyúrt, de azért nem elhanyagolt felsőtest (kép lent)?

Figyelt kérdés

Egy ilyen testű sráccal mit tudnátok leginkább elképzelni (semmit, kapcsolatot, kalandot, barátság extrákkal, bármit)?

A korotokat legyetek szívesek megírni.

Előre is köszönöm a válaszaitokat, szép napot!:)


[link]



2015. aug. 3. 15:00
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
82%

Nekem az ilyen jobban tetszik, mint a kigyúrt férfiak.


Kapcsolatot simán. :)


21/L

2015. aug. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
67%
Mindent el tudok képzelni, nálam nem a testen múlnak a dolgok, de az ilyen felsőtest jobban tetszik mint a felpumpált.
2015. aug. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
95%

Nekem az ilyen test tetszik legjobban. De az, hogy mit tudnék egy ilyen testű férfival elképzelni, az attól függ, hogy milyen az illető személyisége.

24/L

2015. aug. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
8%

Kisfiús, férfiatlan, hol az izom? Hol nincs ez elhanyagolva? Azért, mert nem vagy dagadt?


Szégyen, hogy a mai korban érdem "nem-dagadtnak" lenni.

2015. aug. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
84%

Nekem is ez tetszik, nem a kigyúrt. De ennyi alapján semmit nem tudok elképzelni senkivel. A legfontosabb az hogy milyen ember, hogy viselkedik, stb.

30

2015. aug. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim válasza:
89%

Hát ha csaka testét nézzük akkor kapcsolatot,

de ha azt nézzük, hogy ilyen képet oszt meg a neten akkor nem kéne.


De ne feledkezzünk meg a belső tulajdonságokról sem.. ha nem passzolnánk úgyse lenne semmi az egészből.

Amúgy szerintem ilyen testttel biztos van barátnőd, ah meg nincs miért itt próbálkozol? :O :P :)

Ne érts félre lehet most maradinak tartasz, de nem vagyok az.. pedig fiatal vagyok. :D

2015. aug. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Nekem ez a kedvencem, szerintem ez néz ki a legjobban...szóval, ha a belsővel sincsenek problémák, akkor bármit el tudok képzelni, de maga a test alapján ezt így nem tudom megmondani, de nem ezen múlna az biztos.
2015. aug. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
71%

Ez a test tökéletes. De hogy mi lehetne "köztünk" azt nálam a fej (arc-szem,főleg száj) dönti el. És persze a viselkedésed. Ha levennél a lábamról a stílusoddal,bármit elképzelnék. :)

26/N

2015. aug. 4. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
22%

Brutális, hogy mennyire a kisfiúk jönnek be a lányoknak...


Szerencsére a nőkkel más a helyzet, csak ők sokkal kevesebben vannak.

2015. aug. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
48%

#9

26 évesen nem nevezném már magam "lánynak"..neked viszont savanyú a szőlő, nagyon úgy tűnik. :) Nem vagyunk egyformák..ahogyan a férfiak sem..meglepő dolog,nem igaz?

2015. aug. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!