Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért néz át rajtam minden nő?

Miért néz át rajtam minden nő?

Figyelt kérdés

lehet hogy hülye kérdés, de nem értem miért van ez így

mármint azt mondják helyes vagyok, de az utcán meg egyéb helyeken átnéznek rajtam, nem azt várom el hogy mindenki engem nézzen persze csak hát azért valljuk be mindenkinek jólesik ha megnézik :D


2010. jún. 7. 23:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Próbáltál már felöltözni, kedves Láthatatlan ember? :D
2010. jún. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
eddig segg pucéran mászkáltam az utcán, lehet az volt a baj? xd
2010. jún. 7. 23:59
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha csupasz seggel mászkáltál volna akkor tuti h. nem néztek volna át rajtad az emberek. De am nó para, a csajok nem szokták úgy bámulni a pasikat mint a pasik a csajokat :D Bár velem volt úgy h. utánam fordultak a lányok... de csak azért mert az egyik lábam le volt szakadva félig és megálltak röhögni rajtam...
2010. jún. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

a lányok nem szokták megbámulni a vadidegen pasikat, nehogy azt higgyék rájuk, hogy ribancok.

ha már kettesével mennek az utcán a barátnők, vagy többen, akkor más, de így sincs túl nagy valószínűsége.

egy szórakozóhelyen tudod letesztelni a vonzerődet, ott nem érzi kellemetlennek egy lány sem, hogy szemez egy fiúval.

2010. jún. 8. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ezek mind igazak, de fontos a kisugárzás is. Ha mindig mosolyogsz, kedves kisugárzásod van, és nagyon magabiztos vagy, talán többen megnéznek. Legalábbis én már láttam sok nőről (egyedül volt, nem a barátnőivel, igaz, hogy ők 25-35 év közötti érett, csinos nők voltak), hogy óvatosan, szégyenlősen vagy épp csábosan megnéz egy férfit és mondjuk szemez vele. Meg hát velem is előfordult, amíg nem voltam kapcsolatban.
2010. jún. 8. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Képet kérünk.
2010. jún. 8. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Miért néz át rajtam minden férfi?

lehet hogy hülye kérdés, de nem értem miért van ez így

mármint azt mondják szép vagyok, de az utcán meg egyéb helyeken átnéznek rajtam, nem azt várom el hogy mindenki engem nézzen persze csak hát azért valljuk be mindenkinek jólesik ha megnézik..

2010. jún. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
:(
2010. jún. 8. 20:03
 9/9 anonim ***** válasza:

kérdező, most miért vagy elkeseredve?

inkább görbüljön felfelé a szád, úgy több az esélyed, hogy megnéznek, mint így. :)

2010. jún. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!