Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lehetek modell? Ilyen méretekkel?

Lehetek modell? Ilyen méretekkel?

Figyelt kérdés

Az lenne az első kérdésem, hogy, ha igen hogyan? És, hogy mondjam el anyukámnak, hogy ezt akarom csinálni. Valószínűleg elég sokat kéne utaznom/utaznunk, hogy eljussunk a modellügynökséghez. Mert én eddig csak Pestieket találtam. Na szóval. Én sosem tartottam magam szépnek, viszont mindig mindenki mondta, hogy milyen szép vagyok meg stb. Dagadtnak is tartom magam viszont mindenki azt mondogatja, hogy nagyon szép vékony vagyok. Anyukám mindog csak azt hajtja, hogy egyek, mert csont vékony vagyok. (Ez nem igaz :D)

Tehát. A méreteim:

Magasság: 169-170 cm

Testsúly: 54 kg (tudom, hogy ez nagyon sok)

Derék: 70-71 (ez az ami még nagyon nagy, ezt tudom :|)

Csípő: 81 vagy 88 (ebben segítenétek, hogy hol kell mérni, mert ezt sosem tudom. A csípő csontodnál vagy a feneked legnagyobb részénél-csak, mert volt aki a másodikat mondta.)

Mell:80

És ami még hátrányt jelenthet, hogy 6 napja rakták fel a fogszabályzóm, ami kb. 1 évig lesz fent. A másik az, hogy pattanásos a bőröm. Szerintetek lehetek modell vagy feljtsem el? (Gondolom a második lesz :):|)

Légyszi segítsetek :3



2018. febr. 20. 16:20
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem leírni, hogy 13 éves (lány) vagyok.
2018. febr. 20. 16:23
 2/15 anonim ***** válasza:
74%
Sajnos nem vagy igazán modell alkat a leírtak szerint. Marad a suli.
2018. febr. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

én is 13 vagyok és én is szeretnék modell lenni, nem pesti vagyok, nekem sem értené meg az anyum. szóval hasonló a helyzetünk.


azon kívül van egy fotós ismerősöm, (de a szüleim nem ismerik szóval nem hiszem hogy elengednének egyedül) majd elmehetnénk közösen egy próba fotózásra és ott mind a ketten meglátjuk hogy mi lesz..


szerintem írj rám privátba és ott megbeszélhetnénk, mert én is kíváncsi vagyok egy korombeli véleményére.

2018. febr. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%

az előző válasz meg ne keserítsen el nekem is érkeztek hasonló negatív kommentek, mégis találtam egy nagyon jó ügynökséget ahova beküldtem a jelentkezést és már csak arra várnak hogy legyen önbizalmam vissza jelezni.

az igaz hogy nagyon messze van de nekem megérné XD

2018. febr. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
57%

#1,3,5/5 vagyok.

sokszor vannak reménytelen helyzetek, de nem szabad feladni, küzdeni kell az álmainkért.


bocs hogy ilyen darabosan írok csak mindig eszembe jut még valami amit elfelejtettem hozzá írni.

2018. febr. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
95%
Jelentkezz egy ugynokseghez, es ha visszajeleznek, hogy kellesz nekik, es behivnak talalkozora, akkor beszelj a szuleiddel. Addig felesleges, lehet, hogy nem a te karakteredet keresik
2018. febr. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2018. febr. 20. 17:56
 8/15 anonim ***** válasza:
52%

Nem mindegy, hogy fotómodell vagy kifutó modell szeretnél lenni. Szerintem a fogszabályzó hátrány lehet, a bőr nem feltétlenül hisz van smink és Photoshop. Kérdés mennyire akarnak bajlódni vele..

Lényegében a magasság, az arányos testalkat, csontos arc számít, de mondjuk ki a modellek többnyire nem szépek hanem különleges arccal rendelkeznek.

Egy próbát megér, jelentkezz!

2018. febr. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudod, hogy ez is és az is sok, akkor mi a kérdés? Minden tinilány modell akar lenni, de még makett se lesz belőlük.
2018. febr. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszi :) Még nem tudom, de talán mimdkettő?! :D
2018. febr. 20. 19:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!